Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedem lányokkal, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedem lányokkal, de online nem tudom, hogy hogyan tartsam fel az érdeklődését. Ezen hogyan tudnék változtatni? Illetve milyen jeleket figyeljek?

Figyelt kérdés
Odamentem egy lányhoz hogy elkérjem az instáját, de nem tudom, hogy hogyan tartsam fent az érdeklődését, vagy hogy miről beszélgessek vele. Úgy érzem, hogy nálam az első benyomás az tök jó, és utána "fogyok" el. Nem tudom, hogy miről beszéljek vele, és hogy hogyan kéne éreztetni vele, hogy többet szeretnék. Ha egy kicsit is megakad a beszélgetés már egyből kellemetlenül érzem magam. Ezen hogyan tudnék változtatni?

2022. dec. 10. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Hívd el randira.
2022. dec. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Különböző topic, vélemények megosztása és aztan randi.
2022. dec. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elhívtam, de kb 1 hónap múlva ér rá. Addig hogyan tartsam fent az érdeklődését?
2022. dec. 11. 01:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekled akkor ha az alvási szokásokról beszélgetsz vele is akar találkozni.

Ha amúgy nem érdekled, csak azért mondta az 1 hónapot, hogy teszteljen vagy hátha elmegy a kedved lehetsz űrhajós is sem fog érdekelni.


Mindenképp érdeklődj iránta. Próbáld meg elérni azt, hogy felhívhasd pár percre néha. Ha bevállalósabb akkor jöhet a videó chat (nyilván nem camszex, csak egy dumálgatás ahol látod a másik arcát).

2022. dec. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
A telefonálás tényleg jó ötlet. Szerintem a lány is örülne neki. Kérdezd meg hogy felhívhatod e. És szerintem ne feszengj ennyire. Végül is csak ismerkedsz. Viselkedj úgy vele mint egy baráttal persze időnként jelezheted neki hogy tetszik neked. Jegyezd meg hogy szép a hangja vagy hogy nagyon csinos de csak akkor ha szívből így gondolod. Légy vele őszinte.
2022. dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!