Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan keressek magamnak társat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressek magamnak társat?

Figyelt kérdés
Nem nagyon járok sehova, inkább otthon ülő típus vagyok. Viszont úgy érzem hiányzik valami az életemből. Jól tanulok, szépnek szép vagyok, de nem nagyon találok magamnak társat. Szerintetek mit csináljak? 17/l

2023. jan. 28. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Énse találok, hiába keresem.
2023. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha jársz sportolni vagy valamilyen edzésre, akkor ott is lehet ismerkedni, ha nem jársz akkor keress valami hobbit és keress magadnak hobbi társat.
2023. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Szép vagy, hehe. oké. Valakinek biztos, de ezek szerint a többség nem így gondolja. Különben kizárt, hogy a suliban ne mozdultak volna rád. Az intróknak, mint te egyébként instázás a megoldás, szívezgess, kövess be pár srácot, abból általában lesz valami.
2023. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mozdulj ki otthonról.
2023. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#3 Persze, nyilván egyszerűbb online ismerkedni, főleg ennek a virtuális életet élő generációnak, de én egy szemtől szembeni kezdeményezést vagy ismerkedést sokkal többre értékelek. Sokkal személyesebb, mint chaten írni valakinek. De hát kinek mi.
2023. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Járok sportolni, de ott csak lányok vannak. Suliban meg azért nem mász rám senki, mert az én suliban a fiúk többsége inkább a gép előtt ül (technikusi iskolába járok, és a fiúk nagyrésze infós), így őket csak a virtuális világ érdekeli.
2023. jan. 28. 19:09
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Járj társaságba, keress hobbikat, légy nyitott.
2023. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Bár tudnám mi a haláloságyán fekvő aszott anyátokért pontoztatok le :D Egyértelmű, hogy a csaj introvertált, hova akarjátok kiküldeni ismerkedni? Kurvára nem vagytok képben a világgal. Most megyek és beveszem a gyógyszerem.
2023. jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

Én is járok edzeni, heti szinten 5x, viszont én nem feltétlen örülnék, ha edzés közben kezdeményezne valaki, és nekem sem fordul meg a fejemben, hogy zavarjak másokat edzés közben.


Én sem "találok" senkit, bár én nem is keresek. Úgy vagyok vele, ha jön valaki, akkor jön. Ne görcsölj rá, ne keresd erőszakkal a szerelmet, mert ezt nem lehet így csinálni. Foglalkozz magaddal, fektess időt magadba, fejleszd magad, tanulj és KIZÁRT, hogy ne tapadna rád valaki.


19f

2023. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Egyetemen majd összeszedsz valakit. Ha nem zárkózol be teljesen, lehetetlen, hogy ne kezdeményezzen valaki.
2023. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!