Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok beszélgetni a kiszemeltemmel? Nagyon kuka vagyok, hozzám szól és akaratlanul ignorálom!

Figyelt kérdés

Nagyon rég bejön egy fiú, de eddig csak távolról néztem, de most közel hozott minket a sors. Viszont akárhányszor ha hozzám szól, csak mosolygok és egyszerűen nem tudok megszólalni annyira zavarba vagyok és van hogy megsimít akkor is csak mosolygok, de nem mindig mert van hogy mosolyogni se merek, és olyan mintha meg se hallanám, mintha ignorálnám!!!! Volt, hogy megkérdezte miért nem mondok soha semmit, de erre is csak vigyorogni tudtam


Félek hogy azt fogja hinni hogy nekem nem jön be, mert én próbálok vele szemezni de direkt nem néz rám pedig amúgy pontosan tudja hogy tetszik nekem


Mit tegyek hogy ne legyek ilyen nyomorék szerencsétlen?!?!!!!!???


16/L



2023. febr. 2. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Ha beszélni nem tudsz, akkor simán csak tedd a kezed ilyenkor az övére.

Vagy vegyél neki valami apróságot, és ilyenkor csak add oda.

Esetleg írj is rá pár szót.

2023. febr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyen lánnyal szenvedek... Hónapok óta.
2023. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mit érzel? Miért nem tudsz beszélni? Mi a gond?
2023. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
"akaratlanul ignorálom" - Akkor ezek után akarattal tegyél az ellen, hogy ne ignoráld.
2023. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!