Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki ?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány az osztályból de nem tudom hogyan mondjam el neki sulin kívül nem nagyon találkozunk. Valószínűleg én is tetszem neki de van amikor szarik rám.

2023. febr. 14. 07:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Suli után megkérdezed merre megy, és hogy elkísérheted-e.
2023. febr. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
Lehet a csajok jönnek be neki
2023. febr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Keresd a társaságát, beszélgess vele. Tereld a beszélgetést arra az irányba, hogy milyen szép lány, és megemlítheted, hogy bejön neked. Venni fogja a lapot! Ha van nála esélyed, éreztetni fogja. Sok sikert!
2023. febr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1-es az a baj hogy kicsivel messzebb lakik és nem tudom meg azért egy 13 éves csaj a szülei előtt akik jönnek érte nem fog pasizni szerintem
2023. febr. 14. 13:57
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha egy 13 éves lány az osztálytársad, feltételezem, hogy te se vagy még 16. Remélem tudod hogy ez alatt nem lehet(ne) regisztrálnod, de azért okos húzás volt nem kiírni a korod (nem kötekedek, csak figyelmeztetlek).
2023. febr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne azt mondd neki, hogy tetszik, hanem csak egyszerűen beszélgess vele: mit szoktál csinálni suli után, mi a kedvenc tantárgyad, sportolsz-e valamit stb.
2023. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5ös köszönöm hogy szóltál de ezt már tudom egyébként én is annyi vagyok min ő
2023. febr. 15. 14:19
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma a haverok addig baszogattag amíg elmondtam neki 3szóután elrohant.
2023. febr. 15. 16:45
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Legalább már tudod, hogy legközelebb nem így fogod csinálni. Ezt mindig szépen lassan kell. Nem szerelem vallással kell kezdeni egy ismerkedést.
2023. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
70%
Gondolkodj el rajta; változik valami, ha megtudja, hogy tetszel neki? Megoldódik bármi is? Lótuszt! Nem szavak kellenek ide hanem úgy viselkedni, hogy beléd zúgjon.
2023. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!