Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kövér, kevés önbizalommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér, kevés önbizalommal rendelkező kb 14-15 éves lurkók, hogyan találnak párt? Mikor ugyan ilyen voltam 4 évvel ezelőtt, nem csak hogy nem szóltak hozzám és más ilyen gyerekekhez, majdnem leköptek amiatt, mert nem volt jó alkatom.

Figyelt kérdés

2023. febr. 14. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

1. Nem kéne mások életét a tiédhez hasonlítani. Az az ő életük, ez pedig a tiéd

2. Nem minden lurkónak van barátnője, valószínűleg nagyon sokan vannak ugyanilyen cipőben

Mi alapján álapítod meg, hogy van párjuk ezeknek a lurkóknak?

3. Minek kell valakinek 14 évesen barátnő? Mármint..... mindegy szóval sztem erre nem kell irigykedni

4. Sztem nem csak a külső meg önbizalom hiány, vagyis biztos valamivel kiérdemelte hogy legyen olyan lány aki kapcsolatot akar vele létesíteni, vagyis nem csak ezektől szokott függni a dolog szerintem. Aztán lehet, hogy csak én tapasztalom máshogy. Ha meg hülye idióták ezek a lurkók, akkor hülye barátnője lesz

5. Szerintem még mindig önbizalomhiányos vagy. Ahelyett, hogy ezzel foglalkoznál.... Nem kéne mindent rá kenni erre. Először fogadd el a régi éned, mert az is hozzád tartozik. Látnod kéne, hogy mik voltak a jók és a rosszak benned, nem pedig ennyivel lezárni.

Javítsd ki, szeresd, lépj egyet és, ne a múlton rágódj, tanulj belőle

6. Lehet változnak az emberek.... talán

7. Valószínűleg szemét emeberekkel voltál körbevéve..... sajnálom, helyettük is most bocsánatot kérek tőled, azoktól is akik ezt átélték és nem kell ebbe a végébe bele kötnöd, sziplán csak ezt teszem

2023. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
14 évesen a pasik olyan szellemi szinten vannak, mint a lányok olyan 8-9 évesen. Minek nekik barátnő?
2023. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

14-15 éves LURKÓK?


És te ilyen nyelvezettel érettebbnek gondolod magad egy 8 évesnél?

2023. febr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lurkónak a kisgyerekeket szokás hívni, nem tinédzsereket.
2023. febr. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!