Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor mit kéne csinálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kéne csinálni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit pár napja meg ismertem,a buszmegállóban volt és én oda mentem hozzá,elkértem az Instagram nevét,majd rá írtam. Úgy tűnt,hogy szimpatikus vagyok neki,szinte már kicsit túl sok is volt a figyelme.

Írtam neki tegnap,hogy holnap felhívnam,azt reagalta rá ,hogy majd meg látjuk.

Ilyenkor nekem kéne keresni? Vagy várjam meg míg ő keres?



2023. febr. 17. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ne játszmázz! Írj továbbra is Instán! Az, hogy MÉG nem akar telefonálni, nem jelent semmit. Ahhoz kell egy bizonyos szintű bizalom.
2023. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó okés lehet én reagáltam túl
2023. febr. 17. 21:24
 3/11 A kérdező kommentje:
De azért mások véleményére is kíváncsi vagyok.
2023. febr. 17. 21:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar még telefonálni,ezzel nincsen semmi baj.Írj rá instán és ennyi.
2023. febr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túl gyors neki a telefonálás. Ha esetleg mégsem és mondjuk elfoglaltság miatt nem mondta tutira, akkor majd meg fogja írni magától.
2023. febr. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Írogassatok még, és majd biztos ő is szeretne hívásozni.

Mióta beszéltek? ( A pár nap mennyit takar?)

2023. febr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már előttem is írták, lehet hogy ennyi ismertség után még sok lenne neki a telefon. Először inkább maradjatok a chatnél, ne akard elsietni a dolgot.
2023. febr. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Oké hogy túl gyors de már utalt arra is,hogy talkozhatnank.

Persze ezt meg én nm vettem annyira komolyan,mert csak három napja ismerjük egymást.

2023. febr. 18. 08:28
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 De ha te kezdeményeztél, elvileg te vagy az, aki akarsz valamit a csajtól, szóval ha neked ennyi ismertség után a telefonálás belefér, akkor már igazán elmehetnél találkozni vele valahol. Ha mást nem csak sétálni egyet a városban.
2023. febr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szentem egy tali és egy telefon hívás köztöt sok különbség van
2023. febr. 18. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!