Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha nem akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem akarok többé szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Csak kudarc ért eddig, és soha nem volt még barátnőm. Nem is megy igazából ez nekem. Volt olyan kudarcom is, ami rettenetesen megalázó volt. Valamiért mostanában folyamatosan beleszerettem valakibe, de biztos vagyok benne, hogy egyiküknek se kellettem volna. Nálam nem áll fenn az a lehetőség, hogy "És mi van, ha mégis kellettél volna neki? Mi van, ha ezen fogod magad törni?", mivel biztosra veszem, hogy nem. Elég magamba és magamra nézni, és egyértelművé válik, hogy miért nem. Belsőre olyan személyem van, amit alig bírna bárki elviselni, nemhogy beleszeretni, külsőre meg egy fokkal vagyok ocsmányabb az Ördögnél. Semmilyen kapcsolatom nincs az ellenkező nemmel, baráti sem, max. beszélő viszony, de nem konkrét személyekkel. Mindenki visszautasítana. Fiú barátaim vannak, egy nagyon régi ismerőst leszámítva.


Régebben hallottam olyat, hogy tanuljak teljes erőbedobással, vállaljak rengeteg külön tanulmányi lehetőséget, legyek a barátaimmal, családommal stb., és majd elmúlik. De ez vagy hülyeség, vagy hazugság, vagy mindkettő. A hetem 85%-90% között tanulás, olvasás stb., sokat vagyok a családdal, barátokkal, mégsem bírom kiirtani magamból magány, a viszonzatlan szerelem, meg úgy általában a szerelem érzését. A szerelem a világ legrosszabb érzése számomra. Amikor épp nem tanulok, vagy nem másokkal vagyok, hanem pihenek, akkor mindig előtör belőlem az érzés, és odatesz a kedvemnek. Szinte nem telik el úgy nap, hogy ne jönne elő belőlem. Sokkal könnyebb lenne az életem nélküle.


Mit tegyek, ha nem akarok többé szerelmes lenni?



2023. márc. 26. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Kerüld az embereket. Ez egy megoldás.
2023. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Fiú barátaim vannak, egy nagyon régi ismerőst leszámítva."

Ez a mondat kicsit önmaga ellen beszél, fogalmazd már át, hogy értsük is, köszi :D


"Mit tegyek, ha nem akarok többé szerelmes lenni?"

De, leszel még szerlmes, és egyszer majd meg fogod találni azt a lányt, akivel összillesz. Hogy eddig miért nem jártál sikerrel, azt ennyiből nehéz megmondani. Az, hogy szeretsz olvasni és tanulni, elég jó tulajdonság, hisz kell az embernek a műveltség. Személyesen nem ismerünk, ezért nehéz tanácsot adni, hogy miben változtass.


Talán próbálj meg új dolgokat kipróbálni, ezáltal új embereket megismerni. A lányok felé ne úgy közeledj, mint akivel össze akarsz jönni, kezdetben csak barátkozásként fogd fel a dolgot, aztán idővel majd alakul. Ja, és érdemes sprtolni, mert az is épít téged testileg és lelkileg, önbizalmat is fejleszti.

2023. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Leszel még szerelmes
2023. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen megoldás az, ha kerülöd a csajokat, de egyet el kell hinned: a magány sokkal erősebb, mint csalódások...
2023. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Tudod van erre egy kis vers.

Uralod, ha elengeded. Eléred ha nem kergeted. Tied ha már nem akarod. Megtalál ha nem kutatod.


A magány az sokszor állandó partnere az embereknek,megszokni nehezebb mint elengedni.

Leszel még szerelmes, ez biztos,ne zárkózz ennyire el ettől az egésztől, csak meg kell próbálnod teljes erőddel elfogadni az egyedüllétet egyenlőre.

2023. márc. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Igazuk van az elöttem szólóknak, leszel még szerelmes, hogy ez jó e? Hát valószínűleg megint szar érzése lesz ,DE legalább szerelmes leszel ezaz, majd megbolondulsz végül, akik meg itt irogatnak azokra sztem ne hallgass. A lényeg, hogy soha ne kezdeményezz, mert megfogod bánni!!! Én szerintem például a nők sokkal hülyébbek, mint a férfiak.
2023. márc. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

5.- öske.

Hú de jó fej vagy töki.

Az a kis vers az nagyon tanulságos és megszívlelendő. Még nekem is tanulságos, pedig már öreg mókus vagyok.

Kérdező.

A szerelem az nem döntés kérdése. Egyszer majd szembe jön valaki, kezed lábad remegni fog, és vége a világnak.

Holnaptól már semmi sem lesz ugyanaz mint eddig.

2023. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14%
Herek eltavolitasa garantalt eredmenyre vezet
2023. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Én amondó vagyok, hogy önismerettel és önfejlesztéssel kezd. De ne azért, hogy valakit meghódíts, hanem magadért.


Hidd el, mindenkit szarul érint a viszonzatlan szerelem, mégis élünk tovább, megküzdünk a krízissel és megyünk tovább, mert így fejlődünk.

A szerelem érzését kémiai vegyületek okozzák bennünk, minden arra predesztinál bennünket, hogy társat találjunk és szaporodjunk, ez evolúciós vágy. Nem tudod csak úgy kigyomlálni.

Ezért meg kell tanulni túlélni.

Sok mindenről el lehet ezt mondani egyébként.

Van ennek gyászfolyamata, ami le kell fusson benned, csak ne merengj sokat a mi lett volna témakörön, mert nem visz előre.

Pszichológus segíthet az előremozdulásban és abban, hogy meglásd igazi értékeidet, ha egyedül nem megy.

2023. márc. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!