Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok nektek is bejön egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek is bejön egy érett férfi Vagy csak én vagyok defektes?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 1. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
csak egy?
2023. ápr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Nincs ezzel semmi gond... Legalább nekünk nem virsfifügyink van. *Bajuszpödrő Laci bácsi, négy foggal, őszülő hajjal, nagy pocakkal - és az étvágya nem csak a zsíros falatokra, hanem a friss húsra is irányul.*
2023. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyivel idősebb?
2023. ápr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy mennyi a korkülönbség.Ha egy lány 16 éves és egy nála 20 évvel idősebb férfi jön be neki az már nekem sok lenne.5 év még oké.
2023. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam 4-5 év a max. A szüleim kora beliek nem jönnek be.
2023. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez mit is jelent pontosan?
2023. ápr. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, mivel te gyaníthatóan egy "érett" férfi vagy, ezért ha neked bejön egy érett férfi, akkor azt úgy hívják, homoszexualitás, tehát rossz rovatban tetted fel a kérdést.

Ha viszont érett férfiakra vágyó csajokat keresel, miért nem úgy tetted fel a kérdést, vagy miért nem mész a puncsra? Talán nem vagy elég vonzó a fiatal lányok számára?

2023. ápr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!