Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire fontos hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire fontos hogy egy kapcsolatban a fiú magasabb legyen a lánynál?

Figyelt kérdés
Sokszor tapasztalom hogy a baratnőim is, meg egyébként is mindeki úgy keresi a számára megfelő fiút hogy fő szempont ként tekint a magasságra. Nem csak maguknál, de még az is zavaró számukra hogy ha megláttnak egy párt és a fiú picivel alacsonyabb akkor az már nem jó. De miért? Lehet mutatósabb az ha a lány alacsonyabb de akkora nagy jelentőséget kell enek a dolognak szentelni? Ez olyan mint egy párkapcsolatban a nőnek mindig fiatalabbnak kell lenni.

2023. ápr. 13. 19:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Hát nekem 2 elég primitív lány az exem meg egy másik exemnél volt ez téma.


1., 185 cm vagyok szóval nálam alacsonyabb pasival nem kezdek (pedig aztán mégis) :d utánam volt neki alacsonyabb


2.,Nekik nagyobb a farkuk..nem hiába erre hajtanak a lányok..na de ez teljesen egy agyhalott volt


Van egy extra is.

Szimplán tetszik és kész ha magas, széles válla van, jobban meg tudom becsülni (ahhoz képest mégis félre kúrt)

Na tessék ezért..egyébként minden létező és nem létező szabályt a pénz felold..

2023. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
nem fontos. 192 vagyok
2023. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%

Mert a fiúnak kell megvédenie a lányt :D

most képzeld el, a lány magasabb, és ki lesz erősebb? :D

2023. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
90%
Nem fontos.
2023. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
53%
Megfelelő mennyiségű (pl 17) betelt bankszámlánál már nem számít, hogy ki a magasabb.
2023. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Nemtom miért. Ez nekem magas. 190F
2023. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13%

Így érzük jól magunkat

F

2023. ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

#3 szimplán az evolúció során lett ez az emberekbe kódolva.

A lányoknak az erős, magas férfi az ideál, míg fordított esetben a homokóra alak és még sorolható...


Az erőnek pedig nyilván sok köze nincs a magassághoz. Sok 160-70 centis fiú másodpercek alatt földre küldene 10-20 centivel magasabb lányokat is, de nem is ez a lényeg.

2023. ápr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8%

mennyi buzeráns, irigy kutya pontozta le.

ez már elismerés :D

2023. ápr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak azoknál fontos, akik tudnak válogatni. Valószínüleg egyébként evolúciós okai lehetnek, de annyi biztos, hogy aki nincs olyan helyzetben, hogy válogasson, annak ez lesz az egyik utolsó szempont.
2023. ápr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!