Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy nekem egyáltalán nem megy a csajozás?

Figyelt kérdés

nos én néha úgy érzem hogy értem a nőket erre hirtelen egy szempillantás alatt megváltoznak, és egyszerűn mikor elkezdeném a csajozást nem tudom hogy mibe is kezdjek bele egyszerűen elszáll miden maradék agysejtem mikor elkezdek beszélni és badarságokba kezdek bele és utána már érzem hogy bizony ebből nem lesz semmi, de viszont nem akarom magam fényezni vagy valami ne gondoljon senki ilyesmire de az hogy lehet hogy még a nálam csúnyább fiuknak is van kapcsolatuk erre én itt vagyok 16 évesen úgy hogy nem volt soha egy kapcsolatom xd

16F



2023. ápr. 18. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj azokban a dolgokban fejlődni, amikben nem vagy jó. Amúgy 16 évesen még ne aggódj ezen.
2023. ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Hát nekem lánykent ugyanez a bajom a pasizással, meg egyáltalán a fiúkkal való ismerkedéssel. Szóval én, és szerintem sok másik lány szintén ismerjük ezt a problémát.


Én is úgy érzem hogy értem a fiúkat de folyton változnak és gyakran nem tudom követni őket. Amúgy szintén 16 vagyok, nem tartom magam csúnyának 0 kapcsolatom volt eddig. Jól elhülyéskedek fiú osztálytársakkal, egyéb ismerősökkel, de egyikükkel sincsen szorosabb baráti kapcsolatom sem, nemhogy párkapcsolatok.

De szerintem felesleges erőlködni, csak légy nyitott, érdeklődő mindenkivel. Azt nagyon tudja értékelni az ellenkező nem.

2023. ápr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

"Elkezdem a csajozást"..

Talán ilyen buta, könnyűvérűeknél működik, hogy csajozással fel lehet szedni.


Az intelligensek még rosszabb helyzetben vannak, nagyon nehéz hasonló kortársat találni:/

2023. ápr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem térj rá egyből a lényegre, hogy neked csak a punci kell semmi több...

Hidd el, ha bevallod, úgy bukni fognak rád.. :)

2023. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!