Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha szeretnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szeretnék végre egy barátnőt? Ilyen helyzetben mit tegyek?

Figyelt kérdés

Abban is benne lennék, ha csak "egy nyári szerelem" lenne.


Folyton beleszeretek valakibe, és nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy mennyire nyomorultan szerencsétlen lúzer vagyok. Az elmúlt félévben volt több plátói szerelmem is, de nem mertem kezdeményezni soha. Mert biztos, hogy borzasztó kudarc lett volna a vége. Ezt én tudom. Tehát nem rágódom azon, hogy "De mi lett volna, ha mégis kellek neki, és...". Borzasztó érzés, hogy folyamatosan beleszeretek valakibe. Volt idő, amikor interneten keresztül próbálkoztam, de visszautasítottak folyamatosan. Egyszer annyira kegyetlen volt a lány, hogy porig alázott, szidott, undorítónak nevezett, és még élvezte is. Maradandó nyomot hagyott bennem. Mi lenne, ha egy ilyet átélnék a való életben is? Ha a képembe mondaná, hogy ne is álmodjak ilyet, senkinek se kellek, szégyen vagyok, undorodik tőlem, hogy egyáltalán ilyet mertem feltételezni stb. Én hozzájuk képest senki és semmi vagyok. Ők nagyon szépek, okosak stb. Én meg egy rakás szerencsétlenség. Én sem tudok bárkihez vonzódni, megértem, ha hozzám senki nem tud, mert minden lány pontosan ezt érzi irántam.


Mit tegyek?



2023. máj. 1. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Miért nem kellesz senkinek? Ezt találd ki, javíts rajta, aztán próbalkozz.
2023. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1.

Külső és belső egyszerre. Kb. a személyem úgy amlock.

2023. máj. 1. 17:04
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Hát az szopás xd

De ettől még all az előző válaszom: változtatni aztan próbálkozni.

2023. máj. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Először építsd fel az önbizalmadat, változtass belsőleg és külsőleg ha kell, szeresd meg magad, fogd fel h értékes vagy aztán ezután lehet csajozni ha te magad rendben megy
2023. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Fejlesztened kell magadat.
2023. máj. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
86%
Te nem emlékszel rá, kérdező, ezért elmesélem, hogyan tanultál meg járni. Úgy, pajti, hogy eggyel többször álltál fel, mint ahányszor seggre estél. Most sincs egyéb dolgod! Nehogy má' bemeséld nekem, hogy másfél évesen tökösebb legény voltál, mint most vagy!
2023. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy minden lány ezt gondolná. Mindenkinek meg van a párja.

Először is magadat tedd rendbe fejben. Aztán kezdj el kicsit edzeni, hátha attól nagyobb lesz az önbizalmad. Aztán hajrá!

2023. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nagyon sajnállak, egy tipp: próbálj meg úgy tűnni az éppen crussholt lány szemében, hogy te nem vagy egy kecseg, de magabiztos vagy, és közepesen (vagy nagyon) népszerű. ezek fel tudnak emelni egy tinilány szemében
2023. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!