Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor ismerkedni kezdtek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor ismerkedni kezdtek akár instán,facebookon mikor küldtök a másiknak képet(normális képet nem intimet pl)?Raktok a képhez valamit hogy mondjuk ne tudja felhasználni vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

2023. máj. 13. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ja, vízjelet, mi? Na ne szórakozz. Általában nem küldök képet. Vagy a legelején, és le van tudva.
2023. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában olyat küldök, ami nem alkalmas pl banki beazonosításra…
2023. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem küldök én semmilyen képet ha instán, facebookon beszélünk akkor ott vannak fent képek az legyen neki elég.
2023. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha fel akarja használni, vízjellel is felhasználja. Az ilyeneknek tökmindegy.
2023. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nonameboi ***** válasza:
100%
Nincsen erre egy megadott idö, mikor elkezdtek képeket is küldeni, ha szóba jön, általában akkor történik meg.
2023. máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig úgy csináltam, hogy a kinézet felé tereltem a témát és ha küldött magáról képet, akkor tudtam, hogy jól haladok. Ilyenkor küldtem én is, de nem érdekel, ha felhasználja, bárhol vállalom a gyönyörű arcomat.:D
2023. máj. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyszerűen még az elején nem is kéne ennyire bízni senkiben
2023. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!