Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire normális, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, ha egy 14 éves lány, kis művészlélek, teljesen oda van a 20-25 éves srácokért, vagyis pasikért és a saját korosztályának fiúi egyáltalán nem hozzák lázba?

Figyelt kérdés

2023. máj. 24. 21:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Tipikus én "érettebb vagyok a koromnál, én más vagyok" kaliber lány, ismertem ilyet... 22 éves most, és egy leharcolt, üresfejű, érzelmileg kiüresedett tucatlány lett, aki szinte nem kell senkinek, huszonévesek báboztak vele, játszottak vele, kihasználták rendesen.
2023. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Lehet valami személyiségzavara az ilyennek?
2023. máj. 24. 21:51
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem feltétlen, szerintem, csak egész egyszerűen ki akar tűnni a korosztályából, vagy nem tud beilleszkedni. Például az előbb említett lány 15 évesen azt mondta, hogy 27 évessel még össze is jönne.
2023. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
15%
Semmi baj nincs ezzel, érettebb vagy a korosztályodnál, és művészlelked miatt is más vagy mint az átlag. Még mindig jobb mint én ennyi idősen a negyveneseket néztem apakomplexussal.
2023. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen normális, sok kislány van így. De (!) kizárólag addig, amíg csak fantáziál róla, és semmi ilyesmi nem történik. Az onnantól már súlyos kihasználása lenne a lánynak, hiszen még gyerek. Valójában közel sem lenne elég érett hozzá, attól még hogy vágyik rá.
2023. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg el van ájulva attól, hogy idősebb srácok foglalkoznak vele, és talán fel sem fogja, ha esetleg kihasználják.
2023. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%
Nekem is az idősebbek jöttek/jönnek be, ezzel nincs semmi. Nyikván, ha nem tudja mik a határok az már bajos, pl 14 évesen valami elmebeteg 20on évessel összejőnni nagyoj nem jó ötlet. De kesobb mar siman vallalhato, en is 16 evesen jottem ossze a 21 eves baratommal, es mar 2 eve tok jol megvagyunk... szoval lehet ez normalis teljesen, de varni kell meg akkor a kapcsolattal kicsit :D sok lanynak nem azert jonnek be az idosebbek mert azt gindoljak, hogy ok "erettebbek a koruknal"... egyszeruen csak ilyen az izlesuk, nem tetszik a sajat korosztalyuk, en meg is tudom erteni..
2023. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Még csókja sem volt, így egyelőre nem tudják kihasználni. A harminc feletti pasikat pedig nem találja vonzónak, a 20-25 jön be neki.
2023. máj. 24. 23:11
 9/23 A kérdező kommentje:
Ismerek olyan lányt, most már 18, aki 15 évesen kezdett vadul kavarni 18 pluszos pasikkal, aztán helyrejött az esze, mert durván kihasználva érezte magát, de megismerkedett egy 17 éves sráccal és ezzel eljött az életébe a szerelem.
2023. máj. 24. 23:13
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Te vagy az a lány?
2023. máj. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!