Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszem egy fiúnak, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egy fiúnak, aki nagyon népszerű a lányok körében, érdemes neki esélyt adni?

Figyelt kérdés
Először offosnak gondoltam, mert nagyon helyes, de gondoltam sok csajnak csapja a szelet, biztos csak dugni akar. Egyik lány ismerősöm szerint viszont hiba lenne, mert tényleg népszerű, de nem hord mindenkit az ágyába. Valami jó ötlet, hogy ugrasszam ki a nyulat a bokorból, hogy komolyan gondolja-e?

2023. máj. 28. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nyugodtan adj neki esélyt, aztán használd a "nem" szót, ha olyasmit akarna, amit te nem.
2023. máj. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy egy srác népszerű, még egyáltalán nem biztos, hogy csak szexre megy. Én gyerekkorom óta intenzíven sportolok és sok lánynak tetszettem eddig, de ez csak azt alakította ki bennem, hogy nagyon válogatós vagyok. Nem jövök össze lánnyal egy bizonyos érzelmi intelligencia szint alatt. Soha nem csak a szexre mentem. Az eddigi kapcsolataimban mindig a hosszú távú szerelmet kerestem.


Szóval szerintem adhatsz neki esélyt, aztán ha nem tetszik, akkor úgyis kiszeretsz belőle és tovább tudsz lépni. Csak ne engedd, hogy a ruhád alá másszon az első randin!

2023. máj. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy te hány éves a fiú?
2023. máj. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hungarikum_202 ***** válasza:
17%
Fogadni merek az itteni mesékből kiindulva, hogy van köztük 4-5 év a fiú javára.
2023. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én 16, ő 17.
2023. máj. 28. 11:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ismerkedj, aztán majd kiderül.
2023. máj. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha népszerű a srác akkor lehet , Te is csak egy strigula leszel. Én nem ajánlom, mert egy népszerű srác könnyen válogathat a lányok közül. Egy népszerűtlen srácot ajánlok ,ha Te is ilyen vagy.
2023. máj. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Akkor fogsz tetszeni neki igazán, ha van tartásod, ha látja, hogy kaphat meg olyan könnyen.
2023. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
100%

" Valami jó ötlet, hogy ugrasszam ki a nyulat a bokorból, hogy komolyan gondolja-e?"

Elárulok egy szörnyű titkot, kérdező. A srácnak fogalma sincs, hogy hogyan gondolja. Azt majd az első ejakuláció után fogja tudni. Most honnét tudná? Annyit tud rólad, amennyit lát, az pedig édeskevés.

2023. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!