Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ilyenkor mit érez egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ilyenkor mit érez egy csaj? Higgyek neki vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy lány, hetente taliztunk, de nem járunk. Mindig örült, ha találkozni akarok vele. Csakhogy a volt osztálytársam és elméletben a legjobb barátom bevallotta nekem, hogy lehet érez valamit iránta. Az én hibámból ismerkedtek meg, és a srác olyan képeket is küldött neki, ami profin photoshoppolt (általam) de ő azt állította, hogy ő csinálta (csoportban skypeon). Eddig a lány egyből visszaírt nekem barátnői is rám pikkeltek ezmiatt. Csakhogy:


A lány ezen a héten 3-4 percenként válaszolt csak, a srác eddig nem járt facera, most egyből fennvan mindíg, ha a csaj is, és hajnal 3-ig írtak mostis. A lány mst nem akar velem találkozni, mondván sok a dolga, de szeretne. Továbbra is úgy ír velem mint eddig, csak ritkábban, és idegel, hogy a volt osztálytársam meg itt nyalizik neki.



2015. márc. 7. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy a másik srác tetszik neki, te meg nem.
2015. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, hogy mit érzek, hogy mennyire szétszórt stb. Aztírta tud róla, és nemtudja mi az oka. De az a srác nem tetszik neki. Most játszik velem, vagy csak valami miatt lett ilyen szétszórt?
2015. márc. 7. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb, ha találkozol vele, beszéljétek át ezt a dolgot.
2015. márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tisztázd mindenképp, nem jó kétségek közt lenni.
2020. jún. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!