Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez? Eléggé érdekes kérdésse...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez? Eléggé érdekes kérdéssel fordulok hozzátok. Egy 12. -es fiúról lenne szó (többi lent)

Figyelt kérdés
tehát mint írtam 12.-es fiúról van szó.. már régebb óta észrevettem, hogy mikor elmegyek előtte figyel/néz..nem szoktunk beszélni.. és ezért is találom érdekesnek.. mivel nem közeledik felém..de mikor pl két fiúval beszélgettem pénteken a folyosón és mikor meglátott minket ránk nézett és figyelt.. most ezt lehet én képzelem be .. vagy én nem tudom.. most ilyenkor mi van?? Bocsánat h ezzel fárasztok másokat..
2015. márc. 24. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
semmit nem csinál, csak legelteti rajtad a szemeit
2015. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát de miért? mert ha akarna valamit akkor lépne.. de mivel nem nem lép.. de akkor minek néz?
2015. márc. 24. 21:28
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem tetszel neki :)
2015. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ez kölcsönös lenne.. csak ugyebár egy hónap és elballag és azért is zavar ez a "semmi" mert hónapok óta ez megy.. most ne értsd félre nem azt akarom h kérje meg a kezem meg semmi ilyen .. csak, hogy beszélgessen velem ..tehát ismerkedjünk
2015. márc. 24. 21:41
 5/8 anonim válasza:

Én sem szólítok le minden lányt, aki ránézésre tetszik (Na jó, igazából egyetlen lányt sem szoktam leszólítani soha, de ez most mindegy)

Lehet, hogy tetszel neki, de nem akar semmit, vagy akarna, csak valamiért nem akaródzik neki kezdeményezni... ha ki akarod deríteni, akkor a legjobb, ha te mész oda hozzá.

Amúgy mennyivel jársz alatta?

2015. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Magoran ***** válasza:
Kérdező, te minek örülnél?
2015. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..10.-es vagyok és igen nyilván ha én is fiú lennék nem mennék oda..ez teljesen érthető csak ugye nagyon szimpatikusnak találom.. és hogy minek örülnék, ha jól értelmezem a kérdést.. annak örülnék ha tudnánk beszélgetni megismerni egymást..és remélhetőleg majd a jövőben párkapcsolat is kialakulna..rendes srácnak tűnik és ez ma már ritka, és ha megismerném akkor meglátnám, hogy tényleg így van e..
2015. márc. 25. 15:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Kanos
2020. jún. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!