Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le?

Figyelt kérdés

Van egy lány a vonaton, aki nagyon tetszik nekem, de fogalmam sincs, hogy hogyan szólítsam le. Én még sohasem csináltam ilyet és azt sem tudom, hogy hogyan működik, csak odamegyek az állomáson és megkocogtatom a vállát? Például ezután mit tegyek?

16/F



2015. máj. 14. 06:42
 1/10 anonim válasza:
93%
mondjuk kezd egy : szia :) -val
2015. máj. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
90%

Engem egyszer úgy szólított le egy idegen, hogy:"Elnézést, szia, szerinted így lehet ismerkedni?"

Nekem tetszett, és szerintem nem béna, ha nem lett volna nagy korkülönbség, bármi alakulhatott volna.

Persze attól is függ, hogy mennyire ismeritek egymást, hogy csak látásból vagy a nevét is tudjátok egymásnak.

Mindenesetre sok sikert. :)

2015. máj. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
21%
szia szereted a füstölt kolbászt? nem? azért az enyémet megkóstolhatod
2015. máj. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Én annyiszor ábrándoztam ilyenről, hogy odajön egy lány hozzám és azt mondja.:" Egyedül vagyok. Annyira kiszeretnék elégülni. Rád néztem. Segítenél?" De aztán mindig kijózanodok.
2015. máj. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát a vállkocogtatás elég primitív dolog lenne. Valahogy ülj le vele szemben, ha van ott üres hely, és kezdj el beszélgetni vele. "Már régóta figyelem, hogy mindig egy vonaton utazunk és ugyanabban az időpontban. Te is suliba mész?" Aztán a szeméből, a válaszából láthatod, hogy akar-e a továbbiakban beszélgetni veled.Ha nem akar, akkor ne forszírozd.Ha egy igen után félrenéz, akkor biztos, hogy nem akar, akkor ne mondjál neki semmi többet, legfeljebb azt, hogy elnézést, hogy megzavartalak. De ha kedvesen válaszol, akkor folytathatod valami témával. Hogy te miért utazol mindig ezen a vonaton. Megkérdezheted, mikor megy majd haza, mert szeretnéd újból látni stb.
2015. máj. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

A vonaton így csináltam:

Szia, régóta figyellek, nagyon tetszel nekem, de sohasem volt bátorságom megszólítani. Most viszont bekaptam egy felest. Te hova utazol minden nap?

2015. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

utolsó xddd :""D szakadok :D ezmiez a szöveg? :D basszus mintha valami bérgyilkos mondaná, aki kajak téged figyelget már több éve :D

A vonaton így csináltam:

"Szia, régóta figyellek, nagyon tetszel nekem, de

sohasem volt bátorságom megszólítani. Most

viszont bekaptam egy felest. Te hova utazol

minden nap?"


régóta figyellek :"D xDDD nagyon parás :D

2015. máj. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Parás, nem parás, beválik! Az erő abban rejlik, ha be mered vallani a gyengeségedet. Ezt a nők is tudják, és többnyire díjazzák is.
2015. máj. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egy lányt leszólításához annyi bátorság kell, mint mondjuk kimenni az utcára... Baj nem lehet, kedvesen, mutatván hogy rendes vagy, odamész és megszólítod.
2015. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Idáig ha leszólítottam egy lányt nagyon is illemtudóan a legtöbb amit egy nőtől kaptam az annyi volt: Na kopj le!
2015. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!