Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak okos és ronda,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak okos és ronda, illetve szép és buta nők/lányok léteznek?

Figyelt kérdés

A fő kérdés csak a figyelemfelkeltés miatt általánosítás, de úgy látszik bejött. :)


Más is tapasztalja, hogy tulajdonképpen két nagy csoportja van a nőknek? Mármint, nyilván szubjektív megítélés szerint. Mindegy, merre járok, ha találkozok egy lánnyal, aki külsőre tetszik, mindig - és még egyszer hangsúlyoznám, szubjektív szempontok alapján - buta. Ha találkozom egy okos nővel, sosem szép - legalábbis nekem egyáltalán nem tetszik, maximum "elmegy", de egy "elmegy"-gyel nem kezdenék kapcsolatot.


Aztán persze van a nagy szakadék a két véglet közt, akiket se szépnek, se okosnak nem tartok.


Ez így iszonyatosan arrogáns és nagyképű szöveg, meg amit csak akartok, viszont azokat a szempontokat, ami alapján erre a következtetésre jutottam, magam részéről mind teljesítem. Szóval nem várok el semmit mástól, amit én sem vagyok képes megadni.


Más tapasztalja ezt?



2015. máj. 14. 17:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nos....a kivétel erősíti a szabályt, mondják....:)

Én itt vagyok, és erősítem...:) -igen nagyképűen hangzik- nem vagyok csúnya, buta sem....:) és ismerek még néhán ilyen személyt :)

2015. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Hát igen.. Kivétel erősíti a szabályt... Mások szerint szép vagyok, okos is.. És még szőke is..
2015. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És hol lehet veletek ismerkedni? :D
2015. máj. 14. 18:33
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondták sokszor, hogy nem létezik szép és okos nő, de én az vagyok. Ezt amolyan bóknak szánták. Okosnak okos vagyok az élethez is, meg a tanulmányi eredményem is ezt sugallja. Szépnek szép vagyok, DE nem vagyok egy modell alkat. 169 cm és 58kg vagyok. Bájos, szép arcom van, bár a bőröm nagyon érzékeny, könnyen kipattog. Pl. domestos érte a kezem és ekcémás lett tőle. :(


A lényeg, hogy nem látod annyira rosszul, de sok olyan lány van aki szép és mellé még okos is. Ismerek még egy-két ilyen lányt a barátnőim közül.

2015. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan gondolom ezeket, mint az előttem válaszolók.:)
2015. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
27%
Ez azért van, mert ha valaki okos is meg szép is, akkor az férfi. :)
2015. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 szandi1993 ***** válasza:
100%
Miért ne létezne szép és okos nő. Mondjuk én nem tartom magam szépnek főleg a súlyomat 55kg 160cm magas vagyok mellé szóval.. De okosnak okos vagyok és a szépség meg szubjektív dolog minden férfinak/nőnek más a szép.
2015. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

"Aztán persze van a nagy szakadék a két véglet közt, akiket se szépnek, se okosnak nem tartok."

És mondjuk egy olyan szikla nincs mint a se nem csúnya se nem buta?

Mindenki szembejön az autópályán ugye? :D

2015. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8:


Ha az én egyéni, szubjektív megítélésem alapján lenne ilyen szikla, akkor már rég lecsaptam volna rá. :)

2015. máj. 14. 22:04
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nos, lehet hogy az ideáloddal van baj. Azok a lányok akiknek van eszük, nem feltétlenül iskolai eredményekre gondolok, ha nem úgy általában a felfogásuk olyan, pont ebből kifolyólag például nem foglalkoznak olyan nagyon sokat a külalakkal. Persze ez csak egy példa, de az ilyen lányok szerintem kicsit természetesebbek, legalábbis biztos nem pláza cicák.
2015. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!