Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy lánynak sem jövök be?

Figyelt kérdés
Ez már kezd kicsit aggasztó lenni mert 19 vagyok de nem volt még barátnőm. Inkább az a visszahúzódó típus vagyok nemszoktam bulizni járni. Már társkeresőn is próbálkoztam de ott sincs nagyobb sikerem. Pedig adok magamra, edzek is és mégsem találok egy lányt sem itt Debrecen környékén.
2015. máj. 17. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Linkelsz nekem képet? Privátban is jó!!
2015. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ez vagyok én is... Csak 3 évvel fiatalabb...


Nem járok bulizni és visszahuzódom... Csak én meg kisvarosban lakom és cigányiskolába mentem abban is fiú osztalyba...


Szoval neked kicsit könnyebb szerintem.. :D nagyváros+munka.


Hasznald ki hogy nagy a terület.... Biztos van akinek tetszel :) /f

2015. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

önbizaloom :)


ajánlom az önismereti könyveket! akármelyiket! sok dologra segítenek ráébredni :)

2015. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Linkelj nekem is egy képet privátban, megmondom, hogy a külsőddel van-e baj vagy esetleg mással.
2015. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
küldj képet légyszi.:) 20/L
2015. máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Küldhetsz nekem is:)

L

2015. máj. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!