Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszem egy fiúnak sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem egy fiúnak sem?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért van ez! Nem vagyok olyan ronda, se kövér! Elég magas vagyok (165 cm), de még így is 45 kg! A bőröm alabból kreol árnyalatú és még napozok is, ezért nagyon barna vagyok. A hajam világosbarna, a hátam elejéig ér, a vállamtól kb. 5 centire. Nincsen olyan sok pattanásom, de az arcom tele van hegekkel, mert sokszor elestem. Szerencsére ezek nem látszanak, csak akkor, amikor nagyon megnézzük. Az állam hegyes, az arcom telt, tokám nincs, állkapcsom éles. Az orrom kicsit lapított, ajkam dús, szemem kissé mandulavágású,sötétbarna, szemöldökömet nem szedték még ki, mert nagyon vékony és világos.

Ha el tudtok képzelni, légyszi mondjátok meg, hogy mit gondoltok! Ha bonyolultan mondtam, akkor bocsi! Ha senki se tud elképzelni, akkor írjatok és rakok be képet!

Légyszi segítsetek! :(



2015. máj. 19. 21:23
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy 12 éves vagyok.
2015. máj. 19. 21:24
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

Azért,mert 12 éves vagy.Ebben a korban a fiúk még nem igen foglalkoznak a csajozással.Egy idősebb fiúnak meg túl fiatal lennél.12 évesen amúgy sem kéne még pasiznod.

17/F

2015. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
le írtak alapján nem vagy ronda! de adj jeleket a fiúknak szemezz mosolyogj sokat hogy észre vegyenek
2015. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A leiras alapjan neked meg nagyon nem a fiuzassal kellene foglalkoznod...
2015. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Csak külsö tulajdonságokat írtál le... Önbizalom? Ahogy látom az nincs és sok más egyéb érték sem, tudod ha magadra nem tudsz felnézni hogy várod el h mások felnézzenek rád?


Olyan mintha tudatalatt direkt olyan tulajdonságokat sorolnáp fel, amikkel nem lehet gond és elvárod h azt írják a kommentekbe h jajj ezzel nincs semmi baj, teljesen normális stb. Utána pár napig boldog leszel, aztán megint hasonlókat írsz ki...


Voltam hasonló helyzetben, és dolgzom azért h felnézzek magamra, egyelöre sikerrel, de nem egyik naprol a masikra tortenik...

2015. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek. Írj
2015. máj. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet csak egy kicsit időssebb vagyok 14. Nekem sincs szerencsém a fiúkkal. Önbizalmam 0 ha fiukkal beszélek úgyhogy nem vagy egyedül :-(
2015. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, nem mondtam belső tulajdonságokat, de ez azért van, mert alapból csak havernak tekintenek a fiúk. Ez annak köszönhető, hogy barátságos, vicces, hülyéskedős, kissé fiús, őrült lány vagyok. Hát, az önbizalmam... Van. Általában nyáron több a táborok miatt.

És ha valakit zavar, hogy gondolok a jövőmre és szeretnék párkapcsolatot, az ne olvassa el a kérdést és ne válaszoljon!

2015. máj. 20. 19:56
 9/21 anonim válasza:

Hát szerintem küldj egy képet!!

Lécci!!

Nagyjából elképzelem de így nem igazan tudom

!!

2015. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mert, mint mar, mondtak 12 eves vagy :)

Azert arra vigyaz, hogy a szemöldöködböl ne legyen parti, mert az nem szep.

2015. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!