Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen igényekkel egyedül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen igényekkel egyedül fogok maradni? Eskü, nem sok és nem nagy igények.17/L

Figyelt kérdés

Az első és legfontosabbak, az az, hogy 17-20 között legyen és Budapesten lakjon, de ezek nem is igazén igények... Szerintem mindenki korban hozzáillő, illetve közel lakó párt szeretne.

És akkor azok a bizonyos "igények":

- Szeresse a focit (nézni, játszani), illetve előny, ha megvan neki a FIFA. :D

- Barcás legyen

- Jöjjön el velem kondiba, de ne röhögjön ki, amikor az elején bénáznék.

És most jön az, ami amúgy mindenkinél alap, de nálam nehezebben teljesíthető. Hogy fogadjon el: vékony alak, kis mellek, de push upot hordok (én legalább már most bevallom), nemsokára szeretnék póthajat, szoktam sminkelni, de nem ízléstelenül, köldökpiercingem van, illetve fogszabim. De ezek ellenére belülről nem olyan vagyok, mint amilyennek most sokan elképzelnek. Eléggé visszahúzódó, félénk vagyok (de vannak barátaim :D).


Amúgy eléggé lányos lány vagyok, egyedül a fociszeretet és a kissé kockaság a fiús bennem.


Szerintem akire az első pár sor ráillik, az nem ilyen típusú lányt keres, mint én, vagy aki ilyet keres, arra meg nem illik rá az eleje. Vagy akire meg mindkettő, az meg gondolom az ország másik végén lakik, vagy tíz évvel idősebb nálam... :/


Ezek nagy igények? Szerintetek fogok találni valakit, akire ezek ráillenek?



2015. máj. 20. 20:22
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
66%

Nem az igenyeid miatt fogsz egyedul maradni, hanem azert mert ilyen felszines vagy , mar bocs.

Ennyi erovel havert kene keresned , nem pedig pasit magad melle.

Bar erosen ketelkedem abban, hogy ezt egy lany irta ki...

2015. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Szerintem tényleg hanyagold a kapcsolatról szőtt álmaidat egyenlőre.

Olyan teljesen értelmetlen igényeid vannak, hogy még ha lenne is olyan fiú akire ez ráillik akkor sem csak azért veled összejönni mert ugyanazt a csapatot szeretitek.


Ugye, hogy logikusabb lett volna egy Tini Párkapcsolatok mint alkategória mert jelenleg is olyan gyerekes kérdéseket látunk itt, hogy a hajam ketté áll?

2015. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
szreintem ne iylen alapján keress magadnak valakit mert most nem tök mind1 ki a kedvenc csapata attol még lehet megfelelő meg hogy jár e kondozni hát szerintem ezen se múlik valakinek a személyisége ezek mind felszínes dolgok amiket keresel
2015. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Attól még, hogy ugyanannak a csapatnak szurkolunk, még nem azt jelenti, hogy rögtön össze is jönnénk... Attól még lehet, hogy nem jövünk be egymásnak. Akkor nem kell erőltetni. Én nem keresek mániákusan kapcsolatot, csak pont olyat, amit már leírtam. Egy ilyennek örülnék, mert (mint már írtam egyszer) tudnánk együtt meccsetnézni, stb... De ha nem is tudom, úgy hozná a sors, hogy összejönnék egy fiúval, akiről később derülne ki, hogy nem szereti a focit/nem Barcás, de tök normális lenne, akkor természetesen nem szakítanék vele emiatt... Nem vagyok kétségbeesve, nem keresek mániákusan egy kapcsolatot, csak azért, hogy ne legyek egyedül. Én egy kifejezetten ilyet keresek. Ha nem találok, akkor se dől össze a világ. Csak gondoltam, hátha itt valakire igazak ezek, és szeretne ismerekedni.


#21: Havert is keresek. :D De mért nem hiszed, hogy lány vagyok...?


#23: Félreérted, nem olyat keresek, aki jár kondizni. Nem olyat, akinek kockahasa van. Henm olyat, aki eljönne velem, hogy nekem legyen az. :D Mert valahogy nem visz rá semmi, hogy egyedül menjek kondiba. De nem fogok hazudni, nyilván az is pozitívum, ha maga miatt is jönne.

2015. máj. 21. 11:14
 25/28 anonim ***** válasza:

szeretem a focit, megvan a FIFA, járok konditerembe, nem szoktam kiröhögni másokat ha bénázik az elején, szeretem a vékony lányokat, nem azt nézem hogy hatalmas melle legyen a lánynak (vékony csajnak amugy sem áll jól a "nagy" cici). Egyetlen dolog ami nem stimmel az az, hogy nem vagyok Barca-s, Juventus szurkoló vagyok, a hazai meccsekre mindig elmegyek. Amúgy komoly lenne egy Barelona-s csajjal végig szurkolni a BL döntőt :D


Egyik lány ismerősöm Real-os, a Real- Juve visszavágót együtt néztük, olyan jól még nem szórakoztam meccs nézés alatt

2015. máj. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Minden stimmel kiveve a kor :D 22/f
2015. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
65%
gyermeteg dolgokat vársz el, te is gyermek vagy még. ezek igenis nagy igények, és a "barcás" dolgon kívül azért sem kellenél, mert 17 évesen póthajat akarsz felrakatni, és push upot hordasz.
2015. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Buta kislány. Remélem azóta már benőtt a fejed lágya.
2016. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!