Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire rossz ötlet részegen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rossz ötlet részegen bepróbálkozni osztálytársnál?

Figyelt kérdés

Holnap megyünk osztálykirándulásra, éjszaka tervezünk inni is.

Arra gondoltam, hogy ha már eleget ittam, de még tudom, hogy mi merre, akkor odamennék a lányhoz aki tetszik az osztályból, és esetleg bepróbálkoznék nála, ha meg nem jön össze és beégek, akkor meg mentség lesz az, hogy 'részeg voltam', mivel normális esetben full csendes, visszahúzódó gyerek vagyok, ezért el is hiszik, de igazából nem is hazudok.


16/F


Ez mennyire jó ötlet?


Leginkább tapasztalatoknak örülnék.


2015. máj. 26. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
nem igazán jó 5let! de 1 probát megér de ne igyál sokat
2015. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb de tuti megbannad ha nem tenned meg. Szoval csinald 😃😃
2015. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csináld! Max nevetnek egyet rajtad ha nem jön be, ha meg bejön te leszel az istenkirály buliállat xD
2015. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont ugyan ezt találtam ki én is XD
2015. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
55%
simán megéri, csináld meg. arra azért figyelj hogy ő is igyon, sokat fog segíteni. persze ne látványosan itasd le csak kínáld meg a piádból, vagy piramisozzatok, na úgy lehet a legkönnyebben
2015. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%

A lehető legrosszabb.

Lehet, még be is jössz a csajnak, de így csak elvághatod magad.

A részeg ember pedig őszinte, úgyhogy a piára nem foghatod, hogy csak az ivás miatt próbálkoztál be nála. A pia soha nem mentség!

2015. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudnám javasolni hogy finoman megmondod, hogy olyan szimpatikus vagy nekem, nem megyünk el sétálni?

Ha nemmel felel, nem olyan gáz, mintha arra gondol, milyen részeges disznó vagy!

2015. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!