Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Nyáron leszek 19 szinte semmilyen kapcsolatom nem volt még. Mi lehet a baj velem? (Többi lent)

KB.3 éve volt egy komolytalan kapcsolat féleségem azóta 1-2 randi,de semmi több . Járok bulizgatni, de nem túl sűrűn. elég beszédes vagyok szinte bárkivel megtalalom a hangot másodpercek alatt. Pörgős,mosolygós lány vagyok. Nyilván vannak negatívumok is a személyiségemben például hogy rettentő makacssagomat nehéz kezelni,vannak hirtelen hangulatingadozasaim és néha a kelleténél szarkasztikusabb vagyok. Mindent összegezve azonban őszinteseg és nyiltsag jellemez. Azonban amikor valakivel kicsit komolyabbra fordulatna a dolog akkor a fiú egyszerűen csak eltunik... mi lehet a probléma velem ? Hogyan fejlesszem magam ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: probléma, párkapcsolat, gond

2015. máj. 31. 11:28  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Szerintem csak rossz helyen keresel fiúkat. Próbálkozz a lakóhelyedtől pár km-re ismerkedni. Vagy csak hagyd az egészet és akkor talál rád egy srác..:)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2015. máj. 31. 11:43 Privát üzenet

Nagyon hasonlítasz rám.. Én ezt a "túlzott őszinteséget" próbálom visszatartani, nagyon sokan nem tudják tolerálni, ha minden hibájukat az arcukba nyomod. Egyszerűen tartsd meg magadnak a véleményednek azon részét, amely bántaná az embereket (lehetsz kritikus, de mérséklettel), nem kell mindig mindent megjegyezni.

20/F

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 2015. máj. 31. 11:44 Privát üzenet
De ha meg nem őszinte akkor meg abba kötnek bele :/

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 2015. máj. 31. 11:49 Privát üzenet
Én arra tippelnék, hogy semmilyen pozitív visszajelzést nem adsz a fiúknak, ezért ők lemondanak rólad, és keresnek mást.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 2015. máj. 31. 11:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Próbálok azért nem mindent elmondani ami eszembe jut azonban sokszor csak úgy kislisszannak a számon a mondatok...Az pedig szerintem hogy érdeklődöm utánuk és újabb találkozót szeretnék elég jel kellene hogy legyen.

# 5/11Időpont 2015. máj. 31. 11:54 Privát üzenet

Kérdező... mi véletlenül nem vagyunk rokonok? :D Amit leírtál, a 75% -a velem megegyezik.

20/L

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 2015. máj. 31. 15:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kedves #6os válaszoló sosem lehet tudni :D

# 7/11Időpont 2015. máj. 31. 18:56 Privát üzenet
A leírás alapján szimpatikus vagy :) de gondolom itt nem nagyon ismerkedsz :D de ha igen akkor beszélgethetünk :P 22/f

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont 2015. máj. 31. 19:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, bár valóban nem ismerkedni jöttem csupán kíváncsi voltam pár véleményre és eszembe se jutott,hogy akárki privát üzenetet írni :)

# 9/11Időpont 2015. máj. 31. 19:27 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
azért nem szeretnél mégis ismerkedni? :D (előző voltam)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont 2015. máj. 31. 19:29 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúk 16-20! Ismerkedésnél hátrány ha még nem volt előtte semmilyen kapcsolatom? 16/L
5-6 eve nem volt semmilyen kapcsolatom, meg futo kaland sem, valamiert zarva van az ajto elottem, e teren? 33f
Mit és hol ronthattam el, hogy most 20 éves létemre se barátaim se semmilyen kapcsolatom nincsen?
Az normális ha 15 évesen még nem volt semmilyen kapcsolatom és a fiúkat egyáltalán nem érdeklem, mit tegyek hogy ez változzon?
Mit tegyek, ha egy szar embernek érzem magam, amiért 23 évesen még nem volt semmilyen kapcsolatom?
Szerintetek mit fog szólni, ha kiderül, hogy ő előtte nekem lassan 25 évesen még nem volt semmilyen kapcsolatom?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!