Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyáron leszek 19 szinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron leszek 19 szinte semmilyen kapcsolatom nem volt még. Mi lehet a baj velem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
KB.3 éve volt egy komolytalan kapcsolat féleségem azóta 1-2 randi,de semmi több . Járok bulizgatni, de nem túl sűrűn. elég beszédes vagyok szinte bárkivel megtalalom a hangot másodpercek alatt. Pörgős,mosolygós lány vagyok. Nyilván vannak negatívumok is a személyiségemben például hogy rettentő makacssagomat nehéz kezelni,vannak hirtelen hangulatingadozasaim és néha a kelleténél szarkasztikusabb vagyok. Mindent összegezve azonban őszinteseg és nyiltsag jellemez. Azonban amikor valakivel kicsit komolyabbra fordulatna a dolog akkor a fiú egyszerűen csak eltunik... mi lehet a probléma velem ? Hogyan fejlesszem magam ?

2015. máj. 31. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rossz helyen keresel fiúkat. Próbálkozz a lakóhelyedtől pár km-re ismerkedni. Vagy csak hagyd az egészet és akkor talál rád egy srác..:)
2015. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonlítasz rám.. Én ezt a "túlzott őszinteséget" próbálom visszatartani, nagyon sokan nem tudják tolerálni, ha minden hibájukat az arcukba nyomod. Egyszerűen tartsd meg magadnak a véleményednek azon részét, amely bántaná az embereket (lehetsz kritikus, de mérséklettel), nem kell mindig mindent megjegyezni.


20/F

2015. máj. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De ha meg nem őszinte akkor meg abba kötnek bele :/
2015. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én arra tippelnék, hogy semmilyen pozitív visszajelzést nem adsz a fiúknak, ezért ők lemondanak rólad, és keresnek mást.
2015. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Próbálok azért nem mindent elmondani ami eszembe jut azonban sokszor csak úgy kislisszannak a számon a mondatok...Az pedig szerintem hogy érdeklődöm utánuk és újabb találkozót szeretnék elég jel kellene hogy legyen.
2015. máj. 31. 11:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdező... mi véletlenül nem vagyunk rokonok? :D Amit leírtál, a 75% -a velem megegyezik.


20/L

2015. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves #6os válaszoló sosem lehet tudni :D
2015. máj. 31. 18:56
 8/11 anonim válasza:
A leírás alapján szimpatikus vagy :) de gondolom itt nem nagyon ismerkedsz :D de ha igen akkor beszélgethetünk :P 22/f
2015. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, bár valóban nem ismerkedni jöttem csupán kíváncsi voltam pár véleményre és eszembe se jutott,hogy akárki privát üzenetet írni :)
2015. máj. 31. 19:27
 10/11 anonim válasza:
azért nem szeretnél mégis ismerkedni? :D (előző voltam)
2015. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!