Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdekelnek a fiúk, de a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelnek a fiúk, de a valóságban túlságosan félek kezdeményezni, miért? 16/F

Figyelt kérdés

Néhány éve valamiért elkezdtek érdekelni a fiúk..


A problémám, hogy ha esetleg lenne lehetőségem neten beszélni eggyel, akkor rendszerint pár szó után, mintha belül tudnám, hogy ez tilos és beteges és stb, ezért felfüggesztem a beszélgetést részemről...


Élőben még rosszabb, mert rá sem tudok gondolni egy fiúra úgy... Szintén ugyanaz okból kifolyólag..


Őszintén szólva, szeretnék fiúval párkapcsolatot, de nem merek..


Miért? Mit tegyek?


2015. júl. 13. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Ne ne ne neee merlek ne legyél b#zi! Egyetlen normalis ember sem kivanhatja ezt neked! Erdeklidj a lányok iránt inkabb!
2015. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
*kérlek
2015. júl. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Én azt hittem lány vagy xD de így fordult a kocka :D figyu haver! értem én h divatba jött a melegség de mielőtt belangyulsz, próbáld ki 1-2 lánnyal is a dolgot! ha utána is a fiúk kellenek akkor áldásom rád. legalább több csaj marad nekünk :) + ha homár leszel akkor vagy titkolnod kell vagy ha felvállalod akk meg sok pofont fogsz kapni az élettől..

21/F

2015. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Első, neked nem mindegy hogy kik iránt érdeklődik? Azok iránt érdeklődjön akik iránt szeretne. Inkább legyen meleg, mint egy olyan ember aki nem mer önmaga lenni, az ilyen idióták miatt mint te.
2015. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
"ha homár leszel" TE JÉZUS ISTEN. Senki sem "lesz" homár, aki homár, az homárként születik, csak ilyenkorra alakul ki a szexualitása. Bocsánatot kérek tőled kérdező a heterók nevében, hidd el, nem mind ekkora állat.
2015. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Vége a pridenak ott pedig volt esélyed :D
2015. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6


Azt remélem tudod, hogy a pridenak semmi köze a homoszexualitáshoz (kis túlzással). :)


Bár gondolom te még mindig azt hiszed el, amit hallasz/olvasol. :(

2015. júl. 13. 19:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bajom a melegekel de volt már szerencsém látni a prideot jó messziről és nekem nagyon úgy tűnt hogy róluk szól de nem értem minek mutogatják magukat és provokálják a népet. Meg az azért szerintem az durva hogy a kisgyerek kezébe beleadják a szivárványos zászlót és az örül neki mert nem tudja mit jelent..
2015. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A legfontosabb először is, hogy elfogadd magad. Ameddig úgy állsz a dolgokhoz, hogy ez beteges, stb., addig nem fog menni. Hála az égnek az emberek már kezdik valamennyire elfogadni a melegeket, aki meg beszólogat, azzal ne törődj. Nem tilos fiúkkal beszélgetned, vagy többet érezned irántuk. Hidd el, hogy amint elfogadtad magad, könnyebb lesz kezdeményezned, ismerkedned :) Sok sikert :)


18/L

2015. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!