Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Miért tetszenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viktor9080 kérdése:

Lányok! Miért tetszenek jobban azok a srácok akik teljesen ki vannak gyúrva?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy miért bukik minden lány a kigyúrt srácokra akiknek minden 2. szavuk valami káronkodás és ecset hajuk van ? Mi a jó bennük ? Azok a srácok mint én akik igazán tudnának szeretni, kicsit ducibbak, nincs felnyalt seprű hajuk azok meg haljanak meg egyedül ?
2015. júl. 22. 11:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Az ecset fejüek hol vannak kigyúrva xdd egy üveges lecsót nem bírnak felbontani
2015. júl. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Kikérem magamnak.Azok akik divatból a 30 kilós testükre felszednek egy kis izmot azok nincsenek kigyúrva.Aki ki van gyúrva, az ezzel foglalkozik, vagy valamilyen sport miatt van.Na akik ilyenek azok pont nem az ecsetfejű majmok.

Amúgy izom=belefektetett idő és ha természetes, nem szerekkel szerzett akkor egészség és dominancia

2015. júl. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
45%

Jézusom... ugye ezt most nem mondod komolyan? :) a lányok többsége nem bukik az olyan pasikra, maximum a ribizlik... na meg van olyan akinek az az ideálja de az ízlés kérdése... a lányok többsége az olyan pasikra bukik mint te.. ezt figyeld :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcso..

2015. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
3. Én ilyennel még sajnos nem találkoztam. :/
2015. júl. 22. 11:58
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

2-essel egyet értek


Nem vagyok egy ecsetfejű kis kigyurt páwa gyerek. :D


De az ,hogy a csajok ,hogy állnak hozzád az saját magadon múlik.


Múlt héten voltam strandon és csomó olyan pasit láttam akik valami elképesztőek....


Mármint nem is az ,hogy nem edzettek,az még egy dolog....


Hanem dagadtak és még nagyképűek és (szalhogyismongyam) tipikus olyan "leszarom" tipusuak.

Sőt még bukok is.


Tegnap ki is írtam erről egy kérdést.


Persze nem az olyanokról beszélek akik nem tehetnek róla ,hanem azokról akiket fenntebb említettem.


A kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcso..


Szóval ,mondom ,ha az ilyeneknek akiket fentebb említettem ,van csajuk akkor te miért nem probálkozhatnál? :D


Szerintem legyél tökös ,mert csak úgy egy csaj nem fog az öledbe esni.

Beszélgess lányokkal és legyél kedves.


Sok sikert!


Üdv!


F

2015. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Igen, a 3-as idézte a kérdésem. :D
2015. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Pont hogy az ecsetfejűek nincsenek kigyúrva, legalábbis tapasztalataim alapján. :D
2015. júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de még megvárom a lányok válaszait is.
2015. júl. 22. 12:08
 9/25 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok és 16L !!!! :D :) ;)
2015. júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ohh. Bocsánat. Nem gondoltam, hogy màr ilyen hamar írt volna egy lány is. Minden esetre köszönöm a válaszod. :D
2015. júl. 22. 12:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!