Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem járok sűrűn buliba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem járok sűrűn buliba, hol tudok 17 éves srácként ismerkedni korombeli lányokkal?

Figyelt kérdés
.

2015. júl. 23. 21:59
 1/9 anonim válasza:
suliba
2015. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2015. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Park, jatszoter (igen jatszoter.. Sokszor jarnak oda tinik) bolt, koncert, piac (igen oda is járnak kacatokért), ruhaüzlet, tömegközlekedés, iskola, strand, KÖKI tető.. Hú ott egyszer 3 an is megnéztek lányok mikor ültek a padon mikor arra mentem :$ na ott én voltam zavarban:D oda fogok járni barátnőt találni tavasszal :) Ha tudnad mennyi szép szingli napozik vagy csak üldögél a padon egyedüp vagy a barátnőivel :)


Ajánlom neked azt a részt.. Sok jót lehet csinalni ott xD pl az osztalytarsaimmal kővel fociztunk utana eltalaltunk veletlen egy hippit az meg elküldött minket a **** anyánkba azt elkezdtek a tobbiek balhezni vele 'D

Mindenkeppen ajanlom hogy menj fel oda ha a kozelben vagy :) a fiatalok pihenőhelye...és tényleg sok szép 16-17 éves szingli lány van ott.

2015. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én általában ha látok a suliban egy velem egykorú vagy fiatalabb lányt aki tetszik, akkor felveszem facebookon és megkérdezem hogy van-e kedve ismerkedni... Eddig 3 volt, 2 igent mondott, 1 meg nemet, de igazából nincs benne semmi ciki ha elküldenek, nem is nagyon tudna ki előtt ciki lenni, ismerem a suli nagy részét :D
2015. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Suliban, barátokon keresztül, városban, esetleg ha szeretsz edzeni járj konditerembe, vagy az érdeklődési körödnek megfelelő helyre. :) DE ha szeretnél írhatsz.:) 17/L
2015. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Margit-sziget, plázák tetőteraszán (vagy mi az) téreken.
2015. júl. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem pesti vagyok, de cukik vagytok, hogy írtátok ezeket is :D Kisvárosi vagyok sajnos, itt nincs annyi lehetőség :D
2015. júl. 24. 11:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Ohh, akkor valami szomszédos város, vagy falu, vagy valami :)
2015. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
templomtornyon.
2023. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!