Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tettszik a fiú, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tettszik a fiú, mit tegyek? Kezdeményezzek? Fiu/lany válasz egyaránt számít!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon tettszik egy nálam egy évvel idősebb fiú. Már a múlt évi táborban is nagyon tettszett, de le mondtam róla, mert biztos voltam benne, hogy nem tettszem neki és esélyem sincs. Ebben a táborban újra megtetszett és kicsit úgy is érzem, hogy talán lenne nàla esélyem. Párszor egymáshoz szóltunk, de nem nagyon beszéltünk semmi lényegesről. Rá írtam fbon és ott is tiszta jófejen válaszolt, de az ürügy amivel ráírtam az elég röhelyes volt...na mind1 Most szeptembertől egy iskolába fogunk járni. Várjak, hogy hátha észrevesz, vagy kicsit nyomuljak...mert szerintem az tiszta gáz, de fiúk...ti hogy fogadnátok és lányok ti rá nyomulnátok...vagy írjak rá fbon?!? Segítsetek kérlek 15/L a fiú 16éves

2015. júl. 25. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
saját tapasztalat: NE nyomulj, mert az sajnos elijeszti a fiúkat. persze, legyél vele jófej, nincs abban semmi, ha odamész beszélgetni, küldesz neki egy-két jelet, de várj, hogyha bejössz neki, azt érezni fogod, látszik majd rajta, és vszeg kezdeményez is :) sok sikert, drukkolok ;)
2015. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
kezdeményezz nyugodtan. Az első feltételezhetően csúnya, ezért riasztja el a pasikat.
2015. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kedves 2. nem csunya vagyok hanem a nagyon nyomulast nem szeretik a pasik meg akkor se ha bejon nekik a csaj mert akkor tul konnyen kaphato akkor nem izgalmas nem kell kuzdeni erte megfojtjak stb.. te pedig nagyon beszukult latokoru es hatalmas paraszt lehetsz ha rogton erre kovetkeztetsz. szerinted ketfele ember letezik..a csunya es a szep? hat megsugom ez nem igy mukodik ha meg nem tunt volna fel mindenkinek mas az izlese lefogadom valaki teged is olyan csunyanak tart h bottal se nyulna hozzad valakinek meg te vagy a legjobb. egyebkent ha tudnad ertelmezni a szoveget en is irtam hogy kezdemenyezzen de ne nyonuljon tulsagosan...

na csok

2015. júl. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mekkora pasi szakértő lettél ilyen fiatal korod ellenére.. lenyűgöző! :D

egyébként tipikus csúnya kislány magyarázat volt, de azért hajrá kérdező!

2015. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!