Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak a céltudatos,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a céltudatos, érett, férfias, komoly tizenéves fiúk?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, benne a korban, amikor az embereket igencsak elkezdi érdekelni a másik nem, de nagyon zavaró, hogy a velem egyidős fiúk állandóan azzal vannak elfoglalva, hogy milyenek a ruháik, hogy milyen képet tesznek fel facebookra, hogy melyik lánnyal kéne kavarni, hogy mennyit igyanak es szivjanak a bulikban, és az agyukfolyamatosan valami perverz/erotikus dolgon pörög. Oké, tudom hogy az utóbbi normális, de annyira idegesítő, hogy nem nagyon ismerek olyan fiúkat, akiknek vannak kitűzött céljaik, szenvedélyük, amiért küzdenek, komolyan veszik a dolgokat és nem vedelnek, buliznak. Az meg, hogy valaki aki az utóbbi kategóriába tartozik,viszonylag jól is nézzen ki, vagy csak vonzó legyen, nem létezik.

Ti ismertek ellenpéldát, olyan fiút, akinek más az értékrendje mint az átlagnak? Nyugtassatok meg:D



2015. júl. 26. 00:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
jelen.
2015. júl. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Vagyunk páran :) Csak nekünk is inkább a korunkbeli, vagy max 1-2 évvel fiatalabb, hasonló kaliberű lányok kellenek :)


20/F

2015. júl. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok,nekem egy olyan lányra van szükségem akivel tudok törődni és komolyan áll a dolgokhoz,de eddig csak csalódtam mert mindegyikről kiderült hogy nem annyira komoly amennyire mondta
2015. júl. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 mamama123 válasza:
Én nem is nagyon csajozok! Nem akarok a füves,piás bagázshoz tartozni, minden hétvégén inni,bebasszcsizni stb stb stb... Nem nagyon járok buliba, és idősebbekkel barátkozok, hisz velük találok közös témát, és ők alkalmasak a beszélgetésre, és nem azzal vannak elfoglalva hogy hányszor basznak be hétvégente! Vannak céljaim hisz klímaszerelőnek tanulok, de a szakma után váltok és kamionosnak állok! A szakma nálam második helyet foglalja el! Nekem nem az a célom az életben hogy minden egyes lánnyal együtt legyek, hanem megtalálni a későbbiekben az igazit, aki elfogad a hibáimmal, és én is érzem hogy érte megváltoznék! Kipróbáltam mér sok mindent pia,cigi stb, de egyik se fogott meg igazán! Az öltözködés se különösebben érdekel! Legyek tiszta, ápolt, normális ruhákba járjak,de a márka nem érdekel! Nem aggódj vannak más értékrenddel rendelkező fiatalok! 16F
2015. júl. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ismerem magam :)
2015. júl. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a bulizáson kívül magamra ismertem. az azért kell :D na persze nem ilyen diszkókban.. 16/f
2015. júl. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én olyan vagyok, kettő kivételével. Szoktam bulizni meg inni is persze csak módjával. Szóval engem nem szoktak taccs részegen felkaparni a földről. :) 17/f
2015. júl. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jelen!Írj,ha gondolod!:D 16/F
2015. júl. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Jajj, fű meg alkohol, jaj de rosszz :'((( SOha nem akarok lerészegedni, undorító!! Inkább nyomom itthon a minecraftot.
2015. júl. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És te mit adsz cserébe? Szép vagy (mondjuk még nem tudjuk) és ennyi?
2015. júl. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!