Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy én csak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én csak a 14-15 év körüli lányoknak vagyos az esete, miért csak ők nyomulnak rám, a korombeli csajok miért nem vesznek észre sem?

Figyelt kérdés
Olyan rossz, hogy folyton hárítanom kell a csajokat, mert én már vén papi vagyok hozzájuk képest hiszen 20 is elmúltam már. Meg mindenki pedofilnak nevez, ha elmondom, hogy nyomult rám egy 14 éves csaj. Persze azt meg se hallják, hogy a csaj kezdeményezett nálam. Mindenki engem tart bűnözőnek és így már nincs is kedvem ismerkedni senkivel sem. Úgysem fogadja el a társadalom, ha járnék egy 14-15 éves csajjal, de ha csak nekik kellek akkor mégis mit tehetnék? Próbálkoztam korombelieknél, de szerintük túl kisfiús vagyok külsőre és látom, hogy legjobb esetben is barátzónába raknak. Olyan magányos vagyok, még, hogy nem a kor, külső, magasság, testtömeg, bőrszín számít. Jó vicc!:D

2015. júl. 27. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet azért mennek rád az ilyen lányok mert túl kisfiús vagy külsőre. De nyugi az exem (most kb 16 éves lehet) meg még idősebb pasikkal szokott lenni, olyan 30,40 körüliekkel.
2015. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 True Damage ***** válasza:
Akkor probalkozz 17-18-19 es korosztalyban az pont jo lesz :D
2015. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magad válaszoltad meg a kérdést, a korodbeliek kisfiúsnak tartanak. A legtöbb lány az érettebb fiúkhoz vonzódik. Ha pedig ők nyomulnak rád, nem vagy pedofil... Nem tudod megelőzni az ilyesmit, csak lepattintani őket. Különben is a pedofiloknak már idős egy 14-5 éves. :D Az legfeljebb annak a határait súrolhatja, főleg ha a lány éretlen, nem egy 16 évest is láttam már aki kb. 12-nek nézett ki. Nekem arról amikor egy 18-20 éves jár egy 13-4 évessel inkább az az első gondolatom, hogy a srác korabelinek nem kellett, ezért ha nincs ló, jó a szamár is... Nem mindenkinek számít a külső, de elég ritka az olyan. Ha találnál egy koránál érettebb 15-6 évest(aki tényleg az, nem csak azt hiszi magáról), az úgy gondolom még beleférne, pár év múlva meg egyáltalán nem lenne észrevehető amikor ő is meglesz minimum 18-20. Bár, kívül lehet még így sem ha azt mondod fiatalabbnak nézel ki. A társadalomnak semmi köze hozzá, a te életed, a te kapcsolatod. 17/L
2015. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

20-15 az teljesen normalis 5 ev korkulonbseg.


Es sokadszorra: pedofil az, aki olyan szemely irant erez vonzalmat/gerjedelmet, akin a masodlagos nemi jelleg meg nem fejlodott ki.

A 15 eves lanyra ez mar nem igaz.

Nem az akinek a nala fiatalabb tetszik. Nyilvan mindenkinek a fiatal tetszik fizikai ertelemben, csak 50+ evesen mar egyreszt nincs ra eselyed, masreszt meg komoly kapcsolatot nem tudsz felepiteni vele a generacios kulonbsegek miatt.

2015. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

változz!

legyél érettebb!

2015. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!