Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, most itt sok lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vlagyimir Rosztov kérdése:

Lányok, most itt sok lány véleménye érdekel, ha egy fiú barna bőrü es nagyon ugy nez ki mint egy roma megismerni azért megismeritek esetleg összejöttök vele? (több lent)

Figyelt kérdés
sajnos körülöttem mindenki fehér és csak én vagyok barna igy nehéz , és magyarországon a lányok főleg undorodnak a romáktól en meg ugy nezek ki....... itt magyarországon 1millio van és tökre elterjedt hogy nem jo emberek..tehát?
2015. aug. 17. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha normálisan viselkedsz, beszélsz és öltözöl, akkor nem számít. Amúgy sok lánynak bejönnek sötétebb bőrű pasik.
2015. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nyugi én is úgy nézek ki :) kedvencem az volt amikor első randin megkérdezte a srác: ne haragudj de te roma vagy? :)

Nekem tetszenek a barna bőrű fiúk:)

2015. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 2 pasi jott be nagyon. Mind a kettőnek kreol bőre volt (de nem voltak romák), szal nekem bejön a sötétebb bőr :)

13/L

2015. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Engem nem zavar:)
2015. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani.:) Láttam már sok kreol börű fiút és lányt is, és ettől még egyáltalán nem gondoltam őket romának. Egyébként az én bőröm is kicsit kreolos, pláne nyáron, mikor ugye akaratlanul is lebarnulok, de ettől még nem vagyok az.:) Esetleg, ha nagyon akarod küldhetsz képet és elmondom a véleményemet, de ez már tényleg csak apróság. Olyanról meg pláne nem hallottam még, hogy valaki a bőrszíne miatt ne talált volna magának párt, szóval csak ügyesen, hajrá!:)
2015. aug. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kezd így: Nem vagyok cigány! - és minden meg van oldva :3
2015. aug. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha normális vagy nem zavarna.
2015. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tök vonzó, de az az érzésem egy ilyen külső ritkán párosul vonzó személyiséggel vagy jó magyar tudással.

De szerintem ne akadj ki ha valaki kerek perec rá kérdez. Ez nem feltétlenül rossz indulat csak hogy képben legyen a másik. Egyszer randiztam egy zsidó fiúval és tőle is kerek perec meg kérdeztem.

2015. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha mutatsz képet magadról privátban írok véleményt :) szerintem különben nem gond,és attól még,hogy kreolos bőröd és feltételezem sötét szemed és hajad van még nem feltétlen lehetsz cigányos.És különben is Magyarország másfél évszázadig volt török megszállás alatt,tehát könnyen lehet,hogy az egyik felmenőd az :)
2015. dec. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az egyik legjobb barátom is kreol bőrű és omlanak utána a lányok, pedig neki olyan sötét bőre van, főleg nyáron hogy a nagy migráns hullám idelyén aggódtam is érte hogy begyüjtik a rendőrök :D
2016. jan. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!