Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy engem csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy engem csak szivatnak a fiúk?

Figyelt kérdés

1 kapcsolatom lett volna de kiderült hogy ő is csak szivat. Jártam vele két hétig és dobott azzal a szöveggel hogy csak azert kellettem hogy az a szerelmét féltékennyé tegye. Volt olyan aki hetekig széditett hogy szerelmes belém meg minden aztán mondta h inkább ne is beszéljünk mert nincs ideje rám és nem érez semmit irántam. Es volt meg egy fiú aki eljatszotta hogy szerelmes belem kozbe mev mas lanyokkal enyelgett.

Szerintetek miért van ez?

(Bocsi a helyesírásért telefonnal irtam es mindig átirja:) )


2015. aug. 21. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked nem sikerült kifogni egyetlen normális fiút sem. Ez nem éppen szerencsés, de hidd el találsz majd előbb-utóbb olyat, aki őszinte lesz veled.
2015. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat nagyjabol azert lehet, mert pont olyanokkal ismerkedtel ossze, akik ilyen hulyek... Biztos talalni fogsz majd valami rendes fiut is. :)
2015. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg irjak hogy jól nézek ki,meg jóképű vagyok,és pár nap múlva nem írt
2015. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkabb mint szo szerint szivassanak :'D. Vagy annak jobban orulnel? Ezt csak te tudod!


Amugy meg sztem nem kell olyan hiszekenynek lenni. Majd fognak olyan csavok is jonni akik hatarozottak es nem fognak szivatni, max szo szerint fognak de ami meg annal os fontosabb, hogy utana nem dobnak!

2015. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt kapcsolatom de megismernélek és tetszel én nem szivatnálak. :D
2015. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na akkor most beszéljünk arról hogy miért van az hogy engem csak szivatnak a lányok? A lányok ugyanezt csinálják nem csak a fiúk majd megtalálod az igazit! :D 14/ f
2015. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!