Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nagyon gáz egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz egy ismerkedésnél, ha az osztálytársaim közül 2-3 fiú zaklat?

Figyelt kérdés

Sokszor van úgy, hogy zaklatnak és eléggé nehezen tűröm már... Egyébként nem vagyok az a tipikus lúzer akivel egy lány sem áll szóba, hanem csak rámszálltak gonoszságból és próbálnak ÁLLANDÓAN lejáratni engemet több-kevesebb sikerrel. Bár sok osztálytársam mondja, hogy velem van. De ez sosem vigasztal, mert órán nem állnak ki mellettem nagyon. Mára a jelenlétükben stresszes leszek és nagyon harcolnak azért, hogy alacsonyabb legyen az önbizalmam.


De most nem ez a lényeg, hanem ha őszintén észreveszem akkor nélkülük bármelyik lányt letudom szólítani szinte és sokuk élvezi is a beszélgetést és nem rondább lányoknál próbálkozok be. Általában kedves vagyok és nyitott segítőkész pedig sok mindenen végigmentem.

Van egy évfolyamtársam akivel mindig köszöngetünk és szemezgetünk és tudom, hogyha feltűnő lesz a közeledés akkor őt is elkezdik zaklatni ésha nem tudnám megvédeni akkor én lennék a lúzer, mert nem védtem meg ezektől a szemetektől.



2015. szept. 8. 17:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként 17 évesek vagyunk
2015. szept. 8. 17:46
 2/5 anonim ***** válasza:
bocs tesa nem tudok erre mit mondani, 1v1ben megoldható lenne de 3an vannak, az már necces, ha a nagyszájút kiütöd (mindig van egy rangosabb közöttük) lehet h a másik 2 meg téged csap le.. mivel nem vagyok ember barát, én egyenként kapnám el őket egy vipera társaságában. De ez én vagyok, te szerintem valami humánusabb módszert szeretnél :) szólj ofődnek, mondd el a teljes szitut és kérdd meg h értesítse a szülőket. vagy az igazgatónak is szólhatsz, hogy rendezze le őket vagy rendőrségi ügyet csinálsz belőle. Sok lehetőség van de igazából csak a kiadós verés tenne nekik jót. Sok sikert :)
2015. szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát az ofő az osztálytársaim kérésére tenni akarnak az ellenem ért zaklatások miatt ellenük.
2015. szept. 8. 18:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem én realágom túl, hogy csak viccelődnek és teljesen normális ez kamaszok között...A "dögöljek meg a k. anyámmal együtt!" Nem éppen egy olyan mondat amire azt lehetne várni, hogy visszanevessen a másik fél...
2015. szept. 8. 19:02
 5/5 anonim válasza:
Ne foglalkozz veluk egyaltalan! Tudom hogy nehez, de ez oldja meg. Egyebkent meg nem tudom mennyire vagy erőszakos természetű illetve merre laksz de ez amit idéztél tőlük már csak puszta gonoszság amit utálok. Ha ez durvul akkor tényleg vond be a szüleiket. Ha semmi sem jon be, írj egy privátot odamegyek két spanommal és megbeszéljük velük az utcán ;) 18/F
2015. szept. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!