Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszek meg senkinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek meg senkinek?

Figyelt kérdés
16 éves állítólag nagyon szép lány vagyok. Kedves, mosolygós is. Magas vagyok, vékony, jó alakú. Sosem volt még senkim, de jó lenne már. Hiába próbálok szemezni, biztos béna vagyok, de egyszerűen nem sikerül. Most már úgy döntöttem, a tanulásba feledkezem, mert feladtam. És mielőtt kérnétek, nem küldök képet és nem azért, mert rácáfolna, hogy nem is vagyok szép. Egyszerűen neten nem teszem közzé a képemet. Normális válaszokat kérek szépen.

2015. szept. 10. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
A szépséged is lehet oka annak hogy nem próbálkoznak nálad, mert elrettented a srácokat, úgy gondolják hogy nem vagytok egy ligában, én ezt el tudnám képzelni.
2015. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Tehát, mondjam meg hogy miért nem tetszel senkinek, anélkül, hogy effektíve tudnám hogy hogy nézel ki? Ja, bocs, magas vagy és vékony.


Nem tudjuk hogy nézel ki, nem tudunk rólad semmit gyakorlatilag, tehát hiába írunk bármit is, az tök alaptalan. De ööö, biztos azért nem próbálkozik nálad senki mert túl szép vagy és félnek kezdeményezni. Na, jobban érzed ettől magad?

2015. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak vaktába tippelek, mivel nem ismerlek, de esetleg nem lehetséges, hogy a jellemeddel van egy kis gond?
2015. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 szilard999 válasza:
Ha szep vagy csak kerul valaki..milyen magas vagy?:) enis 16 vagyok altalanosba senkim nemvolt de ahogy kozepsulis lettem 3 honap alatt 2 :)) amugy fiu vagyok:))
2015. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ne legyel mar ennyire egoista. Rossz volt olvasni...biztos azert nem jonnek veled ossze mert egy onimado kislany vagy
2015. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3-as: nem hinném, vannak barátnőim, a suliban soha nem vagyok egyedül, keresik a társaságomat az osztálytársaim.
2015. szept. 10. 21:23
 7/12 A kérdező kommentje:
4-es: 175 centi
2015. szept. 10. 21:23
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy bekepzelt vagy, tul sok sminket hasznalsz, ribisen oltozkodsz, vagy nem ismerkedsz. Ennyibol senki sem fogja megmondani :O

Egyebkent helyeslem hogy tanulsz mert szerintem fontos, de egy kicsit erosnek erzem hogy 16 evesen a tanulasba "feledkezel". Hulyeseg lenne :) Csak probalj meg ismerkedni, esetleg valtoztazni, jobban kifejezni magad, barmi...

2015. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 szilard999 válasza:
175? azigen....akkor nemcsoda az kicsit magas...szerintem de ..felejtos sok 180cm+ srac van..:)
2015. szept. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Neten nem teszed közzé a képeid? Akkor gondolom facebookod sincs! :)

Egyébként semmiről nem vagy lemaradva, a korodbeli fiúk úgyis nyomik még!

2015. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!