Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srác aki tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik, de neki egy barátnőm jön be, viszont furán viselkedik (? )

Figyelt kérdés

Tudja,hogy tetszik nekem és mióta elmondtam azóta nem ír vissza és kerül.

Neki egy másik osztálytársam tetszik viszont azt vettem észre,hogy órákon engem bámul.Először azt hittem ,csak elbambult ,aztán én is ránéztem és láttam ,hogy egyértelműen az én szemembe néz aztán pár pillanat múlva elfordul.


Valaki megtudná mondani ,hogy mit szeretne ,hogy mással is volt-e már ilyen?

Trollokat nem szeretnék,van elég az osztályomban

12/L



2015. okt. 19. 22:29
 1/4 anonim válasza:

Szerintem felejtsd el a srácot, komolytalan.

A srácok ilyenkor direkt egóságból próbálják felhívni magukra a figyelmet. Na meg amúgy is: ráérsz még fiúzni.:)

2015. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már nem vagyok olyan kicsi kérlek vegyetek már komolyan.Egypk köszönöm a választ
2015. okt. 20. 22:53
 3/4 anonim válasza:
Attól még hagyd a srácot, komolytalan. Ha osztálytársad, akkor gondolom 12-13 éves lehet ő is. Na a fiúk alapból később érnek, mint a lányok.
2015. okt. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az igaz :/
2015. okt. 20. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!