Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az iskolába...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az iskolában a folyosón vagy az utcán is ha szembe jönnek velem lányok egyik se néz még felém se, csak egymással foglalkoznak? Hogyan ismerkedjek így?

Figyelt kérdés
Lehet ,hogy én vagyok csúnya ,de ha felém se néz akkor honnan tudná?Szóval ,hogy ismerkedjek ha még a szemkontaktus sincs meg?Próbáljak kicsit elé menni?

2015. okt. 23. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ismerek egy csomó ilyet :D
2015. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért foglalkoznának veled ha nem ismernek? Mégis mit vársz? Elmész az utcán akkor a csajoknak tán körbe kéne ugrálni téged? Ha tetszik valaki miért nem mész oda hozzá beszélgetni, vagy csak egyszerűen megszólítani? Attól hogy a folyosón járkálsz, nem fognak csodálni, észre sem vesznek.
2021. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!