Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy írjak rá egy vadidegen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá egy vadidegen lányra, aki tetszik?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 01:50
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ámátőr...pl. kérdezd meg, hogy van kedve beszélni, vagy vagy mondd, hogy meg akarod ismerni, mert szép, és reméled, van esze is! és ha már van neki, akkor ti egymásnak vagytok teremtve XD
2015. nov. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami indokkal pl lattad h reszt vesz XI esmenyen es tudjae mennyi a jegy
2015. nov. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aztan utana tereled a tenat
2015. nov. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én egyszer azt irtam egy idegen csajnak hogy"szia hallottam lesz_ptal egy lovat" de csak szorakozasból..vissza írta hogy kettőt xd, utána valahogy úgy egymásra találtunk hogy pár óra mulva mar a sz_x volt a téma. Na mind1 nem erre akarlak biztatni, mert nem becsajozni akartam:D Ne legyél sablonos, valami egyedivel inditsd.
2015. nov. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
HÁLÓ TE VAGYIDEGEN OTT A PIROSBAN NAGYON TECCEL ÉNNEKEM!
2015. nov. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hány eves vagy?


Kérdezd meg, hogy hogy van?

2015. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Bocs, a haverjaimnak nagyon bejössz, és szeretnének megujjazni. Tulajdonképpen én még meg is dugnálak, de nem tudom, hogy mondjam el neked."
2015. nov. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!