Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 14/15 éves lányok tulajdonsága...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14/15 éves lányok tulajdonságaim alapján mennyire tetszek nektek? (Újraírtam mert az előzőt szarul fogalmaztam meg) 15/F

Figyelt kérdés

külső tulajdonságaim:

Szőke, hosszú, oldalt felnyírt a hajam

175cm magas 58kg

Kék szem

Fekete "byealex" szemüveg

Teljesen átlagosan öltözködök (pl.: fekete csőfarmer, póló, pulcsi)

Belső tulajdonságok:

Tudok nagyon kedves lenni, és nagyon bunkó is (nem sűrűn fordul elő:))

Nagyon tudok szeretni, és nagyon nehezen vállol el attól akit szeretek (barátnőre gondolok)

Nagyon lelkiismeretes vagyok

A b*zikat utálom

Zene: metált hallgatok mint pl.: children of bodom, lamb of god, bullet for my valentine

Nagyon szeretek játszani

Pl.: gta v, outlast, amnesia, alien isolation, the last of us, csgo, tf2, stb...

Aki szeretne képet az irjon privátot

(Remélem ez érthetőre és átláthatóra sikeredett)


2015. nov. 2. 20:25
 1/3 anonim válasza:
Küldesz képet privátdan ?
2015. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

"Szőke, hosszú, oldalt felnyírt a hajam"

tucat, átlagos

"Fekete "byealex" szemüveg

Teljesen átlagosan öltözködök (pl.: fekete csőfarmer, póló, pulcsi)"

tucat, átlagos

Belső tulajdonságok:

Tudok nagyon kedves lenni, és nagyon bunkó is (nem sűrűn fordul elő:))

"Nagyon tudok szeretni, és nagyon nehezen vállol el attól akit szeretek (barátnőre gondolok)

Nagyon lelkiismeretes vagyok"

ezzel jól körülírtad magad...

"A b*zikat utálom"

ez már tényleg belső tulajdonság O.o és mégis miért utálod őket? előbb tájékozódj, aztán alkoss véleményt

"Zene: metált hallgatok mint pl.: children of bodom, lamb of god, bullet for my valentine"

legalább itt nem vagy átlagos

"Nagyon szeretek játszani"

ez már nem csak, hogy átlagos, hanem egyenesen szánalmass, olvass az szexi

16/lány

2015. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintrem tudom ki vagy. van metál bandád? ha van akkor sztem egyben vagy az egyik ismerősömmel
2016. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!