Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szeretnek a lanyok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek a lanyok a fiukban? Amiket az exeim mondtak azokat mar megcsinaltam! ( gyurjam ki magam (1deka zsirt nem talalsz rajtam), legyek aranyos, baratsagos! Mi kell meg? Hogy vegre hoszabb kapcsolatom legyen! Ne egy-ket honap!

Figyelt kérdés
2015. nov. 7. 20:58
 1/3 Kill The Sexplayer ***** válasza:
Ész. Pénz.
2015. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ész mindenképp..

Őszintén te mindent megcsinálsz amit mondtak??háát..:D

Légy önmagad ne egy kigyúrt szépfiú aki szeretet puncsol..

A legtöbb ismerősöm akinek jó kapcsolata van teljesen átlag külsejű ember..

2015. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy lány szereti ha figyelsz rá. Ne mondd neki folyton, hogy szeretlek, hanem éreztesd vele. Legyen tere a kapcsolatban, ne függj rá teljesen. Legyen önbizalmad, de ne túl sok. Ne legyél túl flegma. Vidd el sétálni is, ne csak moziba. Nézz vele filmeke, ha randizni viszed (vidd!) néha kérdezd meg mit szeretne, de ne mindig, Szeretjük a meglepetéseket. Ha inkább barátnős estét tartana, engedd neki. Ha fázik, add neki a kabátod.

Remélem tudtam segiteni:)

2019. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!