Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hogy hozhatnám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy hozhatnám szóba egy lánynál, hogy bejön nekem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, akivel egy vonattal szoktam járni, Ő mindig a húgával szokott ülni, mi pedig általában a haverokkal a szomszédos négyesbe. Mindenféle poénnal szépen lassan megismertem őket valamennyire, csak egyetlen probléma van, hogy a húga sokkal nyitottabbnak tűnik, az idősebb (aki bejön) kicsit zárkózottnak tűnik. Ez nekem azért gond, mert én is eléggé ilyen vagyok és így nincsenek nagyon trükkjeim. Gyakorlatilag először csinálok ilyet, hogy a vonaton akarok felszedni egy ismeretlen lányt.

Az elmúlt héten már velük jártam haza, és még mindig jelen van ez a probléma, bár már kevésbé. Én viszont nem nagyon szeretnék már sokat várni, mert akkor talán csak barátként gondolna rám.... és mellesleg a húga szerintem sejti, hogy bejön nekem a nővére...


Tudnátok segíteni, hogy hogyan tereljem erre a témára a szót? És, hogy hogyan hívjam félre, mert egyáltalán nem bírtam vele eddig négyszemközt beszélni. Előre is köszönöm! :)

17/F



2015. nov. 14. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ehhh, lehet már ő is tudja. Ha a húga mindig rajta van, akkor egyszer próbáld meg elkapni a húgát és megkérni, hogy legyen szíves kimenni WC-re egy pár percre, mert tetszik neked a nővére és szeretnéd tisztázni vele a dolgokat. :) Szóval valahogy így, zum Beispiel.
2015. nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg a húgának, hogy fontos dolog miatt kell beszélned négyszemközt a nővérével. Szerintem meg fogja érteni.
2015. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!