Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit NEM kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit NEM kellene csinaljon egy pasi ha fel akar szedni egy csajt? 18F

Figyelt kérdés
Eszrevettem hogy manapsag a kedves, illedelmes pasiknak akik viragot visznek a lanymak, lejart az idejuk...es a csajok inkabb a "bunkokra" buknak. Ha valaszolsz a csaj smseire vagy keresed mindjart nem vagy erdekes szamara.

2015. nov. 15. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"Eszrevettem hogy manapsag a kedves, illedelmes pasiknak akik viragot visznek a lanymak, lejart az idejuk...es a csajok inkabb a "bunkokra" buknak."


Jaj, már megint ez a marhaság... Mikor fejezed be az önsajnáltatást? Ráadásul megtévesztő a cím, mert azt hiteti el az emberrel, hogy komoly a kérdés...

2015. nov. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
A csajoknek az alárendelt szerep kell, erre kell törekedni.
2015. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Elmondtam egy párszor h virágot nem viszünk csokit meg pláne nem szarral nem tömjük a csajt

De nem minden csajnak kellenek a bunkok az sms re meg annyit várj kb ammenyit ö várt a válasszal

2015. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor én most lányként megadom az első viszonylag használható választ.

Szóval amit NE tegyél: - ne nyomulj nagyon

- ne próbálj alfa hím lenni

- NE BUNKÓZZ (ez hülyeség, hogy a lányok azt szeretik. nem, nem szeretik)

- ne tégy szexista megjegyzéseket

- ne bámuld a mellét

- ne béna szöveggel próbálkozz, hanem vmi lazával, ha vicces az +pont, és legyél kedves. Komolyan mondom.

Mst ennyi jutott eszembe

2015. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
"a csajoknak az alárendelt szerep kell, arra kell törekedni" ez marhaság úgy ahogy van. Tudom hogy most elterjedt ez az idióta elmélet az alfákról meg puákról (pick-up artist, lényegében olyan csajozási tanácsokat próbálnak adni, amikkel engem mint nőt hamarabb lehet a világból kikergetni mint felszedni) de ennek semmi valóságalapja. Persze, lehet hogy vannak nők akik a bunkókra buknak, mint ahogy pasik is akik a könnyűvérű, buta lányokra. Nálam igenis sokat számít ha azonnal visszaírsz, mert azt jelenti hogy fontos vagyok neked. Ha valaki virágot hoz, lesegíti a kabátom, bókol, udvarias és kedvez, az azonnal levesz a lábamról. Csak észre kéne venni az ilyen lányokat is, akik nem hívják fel magukra a figyelmet, nem 10/10-esek. Lehet hogy nem néznek ki úgy mint egy Victoria's Secret modell és egy luxusprosti keveréke, és lehet hogy nem rázzák magukat öt pasinak a bulikon, viszont megértőek, okosak, nem ítélkeznek elsőre és nagyon tudnak szeretni. Ha meg csak 10/10-es menő, szexi és felszínes csajokra vágysz akkor sajnállak.
2015. nov. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Észrevettem, hogy manapság a kedves, értelmes lányoknak, akik tőrödnek a barátjukkal lejárt az idejük... és a pasik inkább a "r*ban cokra" buknak. Ha beszélgetni szeretnél, meg nagyon jó barát (is) lenni, és nem csak az ágyban akarsz kapcsolatot, hanem lélekben is, akkor mindjárt nem vagy érdekes számára.

.

.

.

Te most leírtad a város r*ban cainak a tulajdonságait.

És ha őket akarod felszedni tudod mik az alap feltételek?

- divatos (akár páwa) stílus, gazdag, menő baráti kör, hogy együtt méééég menőbbek lehessetek :)


És tudod mi kell egy normális lánynak? (Aki esetleg nem tolja az arcodba a melleit, akin talán nincs 5 kg vakolat, aki esetleg nem (csak) a külsődet figyeli, aki pont lesz*rja a társadalmi helyzeted?)

- törődés, odafigyelés, hűség, (1-2 meglepetés,) és hogy SZERESD.



Najó, ne haragudj ezért a hangnemért, igazából semmi bajom veled - bár felhúztál:D -, valószínű ért már csalódás, ezért kérdezed ezt. Úgy látom te is a "menőbb" csajokra buksz inkább, akkor mért baj, ha a lányok is így vannak ezzel? :)


Amúgy meg egyáltalán nem járt le az idejük. Rossz helyen keresel.


17/L

2015. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

Csajok, fejezzétek be a hazudozást, jó?

Tudjuk, nektek gyertyafény, meg romantika, meg a kedvesség, meg a gyengédség, persze meg a nagy lóf#sz.

Mindannyiótoknak egy bunkó erőszakos f#sz kell, aki megmondja mit csinálhattok és (a klasszikus) aki mellett nőnek érezhetitek magatokat.

Azt mondjuk sosem értettem, hogy mondani miért pont ennek az ellentétét mondjátok, dehát mind tudjuk ugye, hogy mi is kell nektek valójában.

2015. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
en remeltem, hogy oszinte valaszokat kapok...de valojaban azt irjak le a lanyok amilyennek elkepzelik az alompasiukat...de megkernem oket, hogy irjak le milyen pasiuk van? valaszol idoben az smsekre? odafigyel rajuk? elhalmozza ajandekkal? kedves? illedelmes?
2015. nov. 15. 17:25
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Hazudozás? Igen? :D Jajj, mert te úgy tudhatod. Nem tehetek róla, ha ilyen lányokat ismersz, de a TÖBBSÉG nem ilyen! Képzeld én például pont egy társasági ember vagyok, mindenki ismer, mindenkivel jóban vagyok, szószóló vagyok az osztályban, és a barátom egy csendes, kedves fiú, aki nem leural, hanem tisztel! És a tisztelet mindkettőnkben megvan. Én akkor mondjam azt, hogy az utcán mindenki meg akar erőszakolni, csak mert már egyszer próbálták? Vagy hogy mindenkinek csak az ágyba kellek, csak mert már találkoztam olyannal? Meg hogy minden fiú egy kanos b*rom, akiket csak a farkuk vezet?


Képzeljétek, hogy nem így van.


Kérdező az utolsó kommentedre:

A barátom nem a leghelyesebb fiú a világon, de az én szememben az, imádom a stílusát, mert egyedi, nem tömegember. (Mint már írtam) Csendesebb, de valamikor nagyon nagy forma, de persze ezt az arcát nem mindenki előtt mutatja. Nem halmoz el ajándékokkal, viszont minden nap eljön elém, és elkísér a suliba (Más suliba járunk), észreveszi, ha bármi bajom van. Nem zaklat folyamatosan üzenetekkel, csak ritkán, különleges alkalmakkor ír, és ez jó is. (persze lehet, hogy valaki igényli a sok SMS-ezgetést, én nem)

Az (egyik) legjobban azt szeretem benne, hogy elképesztő nagy védőösztöne van. Nem csak felém, de úgy általában mindenkire.

Legjobb barátok is vagyunk, és mindent meg tudunk beszélni. Rosszabb napjaim/napjai után vagy hogy nem is beszélünk, csak úgy ott vagyunk egymásnak, és volt olyankor, hogy a kapunk előtt 10-15 percig álltunk egymást ölelve szótlanul. És ezek nagyon értékes pillanatok számomra.


Persze vannak kisebb-nagyobb vitáink, de már egyre jobban tanuljuk, hogy engedni kell a saját igazunkból, akkor is, ha teljesen meg vagyunk arról győződve - a másikért.


#6 voltam

2015. nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igazából csak gratulálni tudok, igazán értelmes lehetsz, hogy így ismeretlenül, látatlanban mindennek elmondassz? És ha szerinted csak olyan lányok vannak,remélem kifogsz pont egy olyat ;)
2015. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!