Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Önbizalom hiányos és gátlásos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hiányos és gátlásos lányok?

Figyelt kérdés
Beszélgetek a netten egy visszahúzódó lánnyal. Tudnátok valami tanácsot adni, hogy tudnám feloldani? Vagy bármilyen tanácsot elfogadok az ilyen gátlásos lányokkal kapcsolatban. Amúgy nagyon aranyos a lány tetszik már mondtam neki. Örülnék hasonló cipőben járó lányok válaszának

2015. nov. 24. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Ne légy nála tolakodó, visszafogottan kerdezz tőle, de ne nagyon emlitsd neki hogy szerinted félenk, tsb...

Ne mond neki hogy pl ne féljen nem fogsz rarontani, stb...

Ha valami olyat mondani ami miatt szerinted önbizalom hiányos, Pl szidja magát(?) akkor nyugodtan mond meg neki a saját véleményed róla, és mond meg neki hogy ne mondjon ilyet mert szerinted nem igaz, te nem így látod, légy vele nyílt és,őszinte és akkor ő is meg fog nyilni, ha látja rajtad hogy nem kell tőled se félnie se tartozkodnia...


Remélem segítettem!

2015. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm ilyenre gondoltam. Még írnátok hasonlókat
2015. nov. 24. 18:39
 3/3 Gedeon kacsa válasza:
Dicsérd meg gyakran a kinézetét, vagy ha elért vmit stb.. Ártani nem árthatsz vele! :)
2015. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!