Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk-lányok! Csak én vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osidori kérdése:

Fiúk-lányok! Csak én vagyok képtelen 17 évesen normális párkapcsolatba kezdeni, vagy nem velem van a hiba? Vannak tippjeitek, hogyan lehet megbízható párt találni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég nehéz hosszú távú kapcsolatot kialakítani.... Nekem is csak 1-2 hónaposak, illetve pár hetesek voltak... De bízok benne, hogy egyszer sikerül

17/f

2015. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amilyen kedves és aranyos lányok vannak errefelé, inkább bele se merek kezdeni egy párkapcsolatba...
2015. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanezt érzem, én nekem se megy ez a dolog, főleg mostanában :/

18/f

2015. dec. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még csak 16 vagyok, de együttérzek veled. Azt nem tudhatom hogy veled van e bármi probléma, de én valószínűleg a zárkózottságom miatt vagyok képtelen egy kapcsolat kialakítására. A körülöttem élőknek sikerül, úgyhogy csak velem lehet baj.
2015. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet még nem állsz készen egy hosszútávú kapcsolatra! De ne félj biztosan találsz valakit akivel leelheted az életed,
2019. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!