Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány osztálytársam de tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az előtt annyira nem érdekelt de pár hete csak úgy elkezdtünk beszélgetni, oda jött hozzám, suli után sétáltunk egyet meg beszélgettünk egy jót. Még azon a héten vasárnap rám írt, kérdezett vmit válaszoltam aztán érdeklődtem utána de arra már nem válaszolt csak másnap ami fura volt nekem mert egész nap telefonozik. Érződött rajta h rossz kedve van azért nem ír, hétfőn nem is volt suliban ezért ráírtam de nem válaszolt. Kedden olyan volt mint szokott, jól elbeszélgetett mindenkivel de mi csak pár szót váltottunk. Aztán megint nem volt suliban, ráírtam kissé közömbös volt, délután összefutottunk de mindketten siettünk ezért csak pár szót váltottunk. Másnap olyan volt mintha feszélyezném és nem tudom h miért ezért nem is mertem hozzá szólni viszont a többi sráccal jól eldumált ami zavart. Téliszünetben is irtam neki de megint közömbös volt. Vannak riválisaim az osztályban, igaz ők többet dumálnak vele de sokszor lekezelőek vele én viszont nem mégis jobban húz feléjük. Csajozós tapasztalataim egyenlők a 0-val, jól nézek ki de nem vagyok "menő" és még unalmas is vagyok de bejön nekem és nem akarok hülyeséget csinálni de nem tudom hogy hódítsam meg. Gondoltam rá h elhívom valahova. Mit tanácsoltok, mit csináljak vele ? Főként lányok tanácsai érdekelnének. 18F

2015. dec. 25. 21:01
 1/2 Janka12 válasza:

Vagy családi/magánügyi gondokkal küzd vagy titokban te is tetszel egy kicsit neki, és össze van zavarodva, mert a riválisaid jól néznek ki, de te meg vicces vagy vagy nemtom. Egyszer, ha lesz időtök egymással hosszan sétálni, kedvesen és együttérzően plusz finoman rákérdezel (mint a filmekben XD) ezt bekajáljuk mi nőstények. Aztán, ha sikerült el mondani a akkor kicsit simogasd meg a vállát, és mondasz valami odaillőt, mondjuk ,,semmi baj" vagy akármit.

Sok sikert! :)

2015. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves Valaki!

Én nem lány vagyok nem is nagy szerelmi tanásadó de ha elmondod neki mit érzel jobb lesz, ámbár nekem is van ezzel bajom...na mindegy.

Lényeg: légy őszinte és hívd fel. Ne chatelj!

2015. dec. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!