Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha nekem és a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nekem és a legjobb barátnőmnek ugyan az tetszik? 14/L

Figyelt kérdés
Ők nagyon jóba vannak, a barátnőm tagadja hogy bejön neki, de én látom rajta. A srác is foglalkozik vele, de nem annyit,hogy "udvarlásnak" minősüljön. Ők egy suliba járnak, beszélnek facebookon is. Én meg néha néha találkozok vele úgy, hogy én, ő, a barátnőm és a srác egy haverja. Úgy érzem, esélytelen vagyok nála, de mégis megmozdított bennem valami olyat, amit eddig nem nagyon éreztem. Esténként képtelen vagyok aludni, csak rá gondolok, akkor is ha hulla fáradt vagyok. Ha valami csoda folytán összejönnék vele, elveszteném a barátnőm? Hogyan érjem el azt, hogy tetszem neki? Écek óta egy szó szerint ilyen srácról álmodozom, és most hogy itt van, nincs semmi. Nem akarom elszalasztani. Mit tegyek?
2015. dec. 29. 03:56
 1/5 menta00 válasza:
Ha tetszel neki, úgy is ő fogja megtenni az első lépést. Én is ugyan így vagyok. A barátnőm, és a srác, aki tetszik, egy osztályba jár, de velem ugy annyi időt tölt a srác, mint vele. Tudja a barátnőm, hogy tetszik nekem, de már elfogadta, ugyan olyan jóba vagyok vele. Beszéljétek meg! 15/L
2015. dec. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Amennyiben a barátnőd fontos számodra és valóban BARÁTnő és nem csak egy haver,nos akkor tessék szépen megosztozni a srácon!


Egy ember nem csak egy embert szerethet!

2015. dec. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem válaszd a fiút.Nem a barátnőddel fogsz csókolózni,nem a barátnőddel fogsz randizni,megházasodni stb :)
2015. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ácsi! Hiába dőntik el a kiscsajok egymás között h kié a pasi. Úgy is a srác fog választani, sőt az is lehet h neki tök más tetszik. Felesleges ezen szenvedni
2015. dec. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az erősebb kutya baszik.
2016. jan. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!