Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szomszéd srác hogy csinálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszéd srác hogy csinálja hogy mindig csajokkal megy haza?

Figyelt kérdés

A szobám ránéz az ő kapujára és minden nap mikor megy haza vagy megy el akkor látom hogy 10 ből 7x egy lánnyal megy haza, vagy éppen megy el.



Hogy csinálja hogy mindig van barátnője? Szerintem nem csak 1 éjszakásra viszi haza őket mert ahogy látom tök normálisan visselkedik a srác és olyan aranyos, mosolygós lányokkal szoktam látni.


(nem egybevegyítve hanem így pár hónap múlva egy másik lány jön hozzá.... Gondolom mikor szakítanak az előzővel.)


Kb , 19 éves lehet a srác.


Hogy csinálja? Én még puszit sem kaptam 1 lánytól sem, sőt nem is beszéltem még lányokkal. :(


Mindig irígykedem mikor látom hogy nap mint nap a barátnőjével van.


A szembelévő szomszédom srácnak is mindig van 1 gyönyörű barátnője... Ő kb 20 éves lehet.


Nyáron is majdnem minden egyes nap látom hogy lányokkal vannak.


Hogy csinálják? :(

Én is szeretnék már 1-et...


17/f


2015. dec. 31. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugy hogy vicces van humora magabiztos ez szamit a legtobbet meg talan annal is tobbet szamit hogy hogy nezel ki at csongetsz es megkered hogy segitsen ez a legegyszerubb vagy felmesz a pua.hu ra
2015. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2015. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jóban egyikkel sem.
2015. dec. 31. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Hozzám is sok lány jár, csak azzal különbséggel, h mind csak a barátaim. :D
2016. jan. 10. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!