Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valakí segítsen. Mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakí segítsen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
..van egy csaj aki nagyon tetszik és meg akarom szerezni magamnak, bármi áron. Jól elbeszélgetünk, elhülyülünk stb. de viszont mikor rákérdeztem azt mondta, hogy nem vagyok az esete. Ennek ellenére küzdjek érte tovább, annak reményében, hogy talán így is összejöhetünk egy bizonyos idő után. Vagy pedig hagyjam a fenébe, mert nem vagyok az esete..lehet rá esély, hogy így is meglehet a csaj, vagy erre semmi esély?
2016. jan. 4. 01:00
 1/8 anonim válasza:
60%
Az elso es legfontosabb, hogy soha ne add fel. En 2 eve vagyok egyutt a baratnommel, es mielott osszejottunk egy hónappal előtte a szemembe mondta: "a belsőd vonzz, de a küldőd taszít". Mondanom sem kell szörnyű volt. Nem hagytam annyiban, kellett nekem. Ugyan ugy folytattam a kedveskedest, bokokat, olelkezest, hazakiserest. Aztan elment egy hetre sielni, 0-24 be irogattunk egymasnak, adtam neki cuki beceneveket, o is nekem. Aztan amikor hazajott es talalkoztunk a nyakamba ugrott. Felmentunk hozza, csak oleltuk egymast egyszer egymas szemebe neztunk es megcsokoltuk egymast. A lenyeg, hogy lehet hogy most a kulsod nem jon be neki, de ha a BELSODDEL leveszed a labadol es beled szeret, teged lat majd a legjobb pasinak a vilagon, mert egyyszeruen ilyen a szerelem. Lehetetlen nincs, ha kelloen torodsz vele mint novel, igenis lesz nala eselyed.
2016. jan. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Hagyd a fenébe. Erőszakkal úgysem lehet senkit megszerezni, csak jobban idegesíteni fogod. Nagyon ritka ha ilyen kijelentés után sikerül valakinek, ahhoz nagyon nagy dolgot kéne művelned hogy sikerüljön.
2016. jan. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 Attól függ ki milyen fajta. Van akit ez sem hat meg, és már zaklatásnak veszi. Főleg a mostani fiatal csajok akiknek csak olyan kell, amilyet elképzeltek maguknak főleg külsőleg.
2016. jan. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ha tényleg szereted akkor addig csináld ameddig érzed, hogy ez a helyes. Mert ha nem akkor megfogod bánni.

Fontos, hogy ne keverd össze a "birtoklási vágyat" a szeretettel, mert ugy csak idopocsekolas lenne. Mérlegeld ezek szerint.

2016. jan. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nevettesd meg es erd el, hogy kotodjon hozzad:)

engem igy mar megfog egy fiu :D

2016. jan. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha így a szemedbe mondta akkor ne koslass utána mint egy kutya. Nyelj egy nagyot és lépj tovább. Lányból van rengeteg, de életedből csak egy van, és nem kell pazarolni olyanra aki lehet, hogy soha nem fog rád úgy nézni, ahogyan te szeretnéd. Csak ne felejts el másokkal ismerkedni.
2016. jan. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még belédeshet
2016. jan. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lányok BÁRKIBE képesek beleszeretni
2016. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!