Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Extrovertált, életvidám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrovertált, életvidám lányok ti összejönnétek egy introvertált, visszahúzódó fiúval?

Figyelt kérdés

Ha vannak itt (bár miért lennének akkor itt) extrovertált lányok akkor azt szeretném kérdezni hogy összejönnétek-e egy félénk, otthonülős, introvertált, visszahúzódó fiúval?


Vagy párotoknak is nyitott embert szeretnétek?


17/f


2016. jan. 10. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem hinnem, hogy el kellene valakit utasitani ilyen dolog miatt.:) Szval a valaszom, igen. 
2016. jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen barátom, sok más tulajdonság is számít.
2016. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Férfi létemre mondom, hogy #2-esnek teljesen igaza van.Sok más tulajdonság is számít, mint például a szépség.
2016. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdés fordítva is érdemes feltenni, mert nekem mint introveltált embernek nemkéne egy olyan valaki akinek egész nap be nem áll a szája.
2016. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez attól függ, hogy ezen kívül még milyen a srác. Az azért zavarna, ha nem lenne velem hajlandó eljönni sehova, mindig csak egy szobában ücsörögnénk. Jobban szeretem, ha egy srác nyitott, de normális keretek közt egy introvertált fiúval se lenne problémám. 17L
2016. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5


Bárhova hajlandó lennék elmenni.


A szobában ücsörgés csak azért van mert nincs senkim... Barátaim sem.


Ilyenekre nyitott vagyok csak az idegenekre nem.


Én is nagyon szeretném megnézni a világot.

2016. jan. 10. 17:49
 7/11 anonim válasza:

Nekem a barátaim 80%-a intró, közeli barátaim 100%-a. :)

Az emberek, akik tetszettek, szinte mind intrók, szóval nyugi! :)

A barátaimon azt tapasztaltam, hogy bírják a szociális életet egy darabig, és utána egyedülétre van szükségük. Szóval neked valsózínűleg nem egy partyanimal etróra van szükséged, hanem a halkabb fajtára. (igen, létezik halk extró, igen, tudom hogy paradoxon. :D )

A világ gyönyörű, és rengeteg ember van, nem hiszem, hogy van bármennyi esélye, hogy ne találj valakit. Az is lehet, hogy intró lesz a lány. Ki tudja? :)

16/L (ENFP)

2016. jan. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A barátokról meg csak annyit, hogy ha nem közvelenül az emberek miatt szeretnél kimenni, keress valami hobbit. Menj rajzszakkörre, vagy futni, ilyesmi. A legtöbb intró tevékenység esetében is vannak ott emberek, amelyikük közül bárki lehet potencionális barátjelölt. :D A lényeg az, hogy erőt kell venni magadon, ki kell mozdulni úgy, ahogy te érzed kényelmesnek. :)
2016. jan. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem, ha összejössz egy ilyen életvidámabb lánnyal feldob téged is, és nem leszel annyira lehangolt.
2016. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nem lehangoltság utolsó! Ez egy életérzés. A magányból szerzünk energiát. Szeretünk csak ülni és nézni a tengert. Ez nyugtat meg. Közben merengünk meg dolgok.
2016. szept. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!