Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek arról ha egy srác nem állitja be a haját?

Figyelt kérdés
manapság mindenki cifrábbnál cifrább hajstilusokkal áll elő de mégis a legjellemzőbb amikor egy srác fölfelé zselézi a haját én nekem meg nincs kedvem minden reggel azzal foglalkozni hogy jol álljon a hajam meg rendszeresen sportolok is ezért el is izzadnám és volt már aki szóvá tette a dolgot szerintetek ez hátrány?
2016. jan. 14. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerinted ez számít?


15/L

2016. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
volt aki már megszólta
2016. jan. 14. 16:39
 3/13 anonim ***** válasza:
aki szóvá tette, arra nem kell figyelni.... am meg van akinek a beállítás nélküli haj is jól áll....attól függ, h milyen a hajad.
2016. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha jól áll neked, akkor nem baj :)
2016. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hat en egyszer voltam egy fiuval, kicsit beallitotta a hajat, de semmi extra, inkabb igenyes volt.

Aztan meg tök mindegy volt, mert ugyis összeturtam neki:D

Ö meg mondta, hogy szereti az ilyet:D


Amugy ha jol all nem gond.


17L

2016. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
59%
Ha nem állítod be azt hogy tényleg fiú vagy... ha gondolkodsz rajta azt hogy gyenge jellem vagy,mert nem tartassz ki a saját elveid mellett inkább követed a többit. Ha több időt töltessz a haj beállítással mint 10 perc.... Azt hogy gyorsan szaladj orvoshoz mert a nemi identitás tudatoddal baj van.
2016. jan. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ismersz esetleg ilyen orvost? :D kéne a száma sok ismerősömnek jól jönne
2016. jan. 14. 17:12
 8/13 anonim ***** válasza:

Istenem már megint ez a haj probléma. Nos hát, ezer éve is, 500 éve is, ma is vannak férfiak-fiúk, akik szeretnek jól kinézni. Esetleg vonzónak lenni, ezt régebben öltözködéssel mutatták ki, a 80'-as években extrém hajstílusokkal, amik mellesleg jól néztek ki. (Elvis Presley pls) De manapság eldurvult a helyzet, majdnem minden fiú hajazik, és mellé ízléstelen a hajstílusa, igénytelen, na és ez baj. Az viszont nem baj, ha valaki törődik a külsejével, igényes, ápolt a körme... stb.


Ha kérdésed van, esetleg beszélgetnél, írj nyugodtan!

2016. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Senkit nem akarok megsérteni, de szerintem egy fiú ne töltsön órákat a tükör előtt a hajával szórakozva. Nekem kifejezetten nem jönnek be a 6 kiló zselével 3 óra alatt beállított hajak

15/l

2016. jan. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem egy hajbeállítás nem tart tovább 3 percnél...meg attól is függ h h nézel ki nem beállított hajjal...15/l
2016. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!