Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindenki csak barátnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenki csak barátnak akar tudni és nem többnek?

Figyelt kérdés
az utóbbi fél évben találkoztam pár olyan lánnyal akik megtetszettek és el is kezdtem udvarolni (nyilván nem egyszerre) egészen sokáig eljutottam 1-2 hónap beszélgetés ismerkedés után nyílba is ütöttünk egy találkozót. ott mindig mind a két fél nagyon jól érezte magát mégis a találkozó után nem sokkal mindegyik visszalepett hogy csak barátnak akar engem tudni, egy nagyon közeli barátnak... tény hogy jó barát vagyok mert nagyon segítőkész vagyok de idegesito a dolog és már lassan nem kell több "legjobb barát" 16/F
2016. jan. 15. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl kedves vagy.
2016. jan. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Esetleg nem kéne egy-két hónap beszélgetéssel húzni az agyukat. Ha akarsz valamit, lépj a tettek mezejére. Lehet, hogy akkor is lepattint, de legalább nem pazaroltál el ennyi időt.

Ennyi idő alatt minden lány elveszti az érdeklődését, már mindent kibeszéltek, randin csak ismétled magad, és unalmasnak tűnsz.

2016. jan. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ők azok akiknek idő kell :D én abszolut nyitott feléjük és egyenes bizonyos idő után megmondom hogy mi a szitu az én oldalamról csak ő nem érez még igy kér egy kis időt stb stb ezek szoktak lenni
2016. jan. 15. 11:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt keféled el. 1-2 hónap "beszélgetés" után... találkozni. Jobb helyeken előbb találkozunk, utána beszélgetünk. Ciki Facebook-on csajozni, nem mondták még? :)
2016. jan. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a lehetőségekből mindig kihozom a legjobbat hol többre hol kevesebbre futja :)
2016. jan. 15. 11:26
 6/6 anonim válasza:

túl kedves vagy - kicsit féljen tőled a csaj

+ túl sokat beszélsz, keveset cselekszel

2016. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!