Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze a párkapcs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze a párkapcsolatom? 20/L

Figyelt kérdés

Észreveszem ha egy srác figyel hosszasan, innentől tudom is alakítani a kapcsolatot, de mindig megrekedünk barátság szinten. Főleg azzal, aki tetszik. Nyomulni nem merek, ezért ha elpirulok, akkor mindig gyorsan másfelé nézek, hogy ne lássa rajtam. Ezen változtassak? Otthon is annyi sok tanácsot kaptam, meg a barátoktól, raadasul mindenki azt mondja, mennyire jó tanácsokat adok, mivel a barátaimat összehozom a kiszemeltjeikkel. De magamat nem tudom Vele összehozni? Hogyan kell? Mit csináljak? Egyszerűen lefagyok :( pedig szeretnék tovább lépni, hogy legalább egy olyan jelzést adjon, amiből egyértelműen tudok következtetni. Például öleljen át, vagy pusziljon meg, amikor meglàt, és ne tartson vissza. Onnantól bátrabb lennék... de a figyelgetések, stírölések után nem merek lépni úgy, mint aki többet akar. Pedig késznek érzem magamat egy komoly párkapcsolatra. Barátok is vagyunk, amibe félek, hogy megijesztem, mert ajtóstól rontok a házba. Mit csináljak? Hogyan legyek bátrabb? Mert akkor mindentéren jobb lenne a teljesítményem is. Így meg szomorú is vagyok :(

Picit féltékeny típus is vagyok, ami abban nyilvánul meg, hogyha meglátom egy másik lánnyal, akkor elvonulok távolabbra, majd lopva-lopva odanézek, elfordulok. Hogyan lehetnék egyértelműbb?


Kérlek segítsetek!



2016. jan. 18. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ne aggódj nekem nehezebben megy..suliban nincs lehetőség,szórakozni nem járok mert értelmetlen minden hétvégén csak jól beb*szni,de volt és biztos lesz is újra valamikor
2016. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fiú lány barátságban mindíg ez van az eggyik fél többet akar de ahogy látom a srác csak barátként tekint rád,egyébként már nem vagy Tini..mondjuk én se.
2016. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

"Fiú lány barátságban mindíg ez van az eggyik fél többet akar "


- Annyira helyes a állítás, mint amennyire a kifogástalan helyesírással lett megfogalmazva.

2016. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bagoly mondja verébnek hogy nagyfejű..
2016. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy a srác kezdett el figyelni, sőt mindig a közelemben van, ha mással beszélgetek, rögtön ott terem, ha féltékenysègből elvonulok, és màssal dumcsizom, akkor kis idő elteltèvel ő is ott van. Inkább úgy néz ki, mintha èn tekintenék rá barátkènt, miközben azt nem tudom, hogyan tegyek többet, hogy tudja, nekem is TÉNYLEG tetszik.
2016. jan. 18. 21:40
 6/14 anonim ***** válasza:

Annyira birom amikor a nyelvtantanár fikáz itt aztán meg ő se tud írni xD 3 as válaszoló ez egy kapufa volt xD

Am kérdező jöjj össze velem... Szeretem ha picit féltékeny egy lány és ha tudom én is bejövök a lánynak kezdeményezek ;) cserébe nem kérek sokat csak azt amit nyújtok.... Hűség mindenek felett!

2016. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlatot :D viszont én Vele szeretnék összejönni, de ezenkívül írhatsz nyugodtan ;)
2016. jan. 18. 22:15
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem mindenki tud azzal összejönni aki tetszik neki, mert a másik fél is szükséges a kapcsolathoz. Ha úgy próbáljátok meg, hogy a másik fél nincsen annyira benne, mint te akkor valószínűleg nem fog olyan sokáig tartani a kapcsolat és sok problémáitok is lesznek. Próbáljatok elsőnek barátok maradni, hisz a barátságból alakulhat ki párkapcsolat. (Sok embernek fontos előtte a barátság). Már én is úgy vagyok vele, hogy a párkapcsolataim előtt, azért szeretném megismerni a másik félt, hogy milyen is, mintha úgy csinálnám, hogy "Durr-bele".


Az ilyen bátorság, féltékenység, izgulás, és a pirulás ellen nagyon nem tudsz mit tenni. Ezek személyes jellemek. Te így alakultál ki az éves során elfogadnod kell és olyannal együtt lenned aki ugyanúgy elfogadja.


Ezeket a dolgokat, a másik félnek el kell mondanod, és lehet utána ő is úgy fog viszonyulni hozzád.(Például.: Én pánikbeteg vagyok, és ha olyan helyzetbe vagyok akkor meg is mondom, általában elfogadják és akkor úgy kezelnek engem is, így könnyebb lesz az egész együtt lét, nekem is és a másik félnek is). Szóval fontos az őszinteség.


A féltékenységet meg lehet érteni, hisz a mai világban a férfiak nem ragadnak meg egy lánynál és hiába lesz veled ugyanúgy fog beszélgetni és ismerkedni más lányokkal is. (Az esetek többségébe, bár szerintem nem normális dolog, kivétel, ha tényleg csak barátok.) Bár ez lányoknál fordítva is szokott lenni szóval.


Bátorságot csak saját magadban tudod elrendezni, itt nem kaphatsz érdemi tanácsokat. (Igazából beveszel egy nyugtató valószínűleg olyan bátor leszel, hogy semmi sem fog érdekelni téged, hogy mi fog történni, de a nyugtató nem ajánlom.). Kérdezd meg magadtól azt, hogy a legrosszabb esetben is mi történne, ha valamit elszúrsz? Az emberek általában azért izgulnak és azért nincsen bátorságok, mert félnek, hogy olyan dolog történik, amivel mások rosszul fognak rá tekinteni (Cikinek érzi).


Tudom, hogy nem mersz lépni, de gondolj bele, lehet a srácnak is tetszel csak nem mer lépni. De ha ennyire félsz, az internet korában már elfogadott az, hogy chateljetek egymással és ott ezt is szóba hozhatod neki, aztán hátha. ;).


Vagy, ha együtt elmentek valahova és úgy érzed te szeretnéd megölelni, számolj el 3-ig és utána tedd meg. :)


(Ahogy a LOST-ba volt, bár ott úgy emlékszem 5 másodpercig számoltak. Csukd be a szemed 5 másodpercig számolj, azalatt az 5 másodperc alatt félhetsz, utána már ne).

2016. jan. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szervezz valami szokatlan programot, ami könnyen alakulhat romantikussá.
2016. jan. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy Vele gyakran volt közös programunk, kettesben valahogy nyitottabbak vagyunk egymáshoz, de ha mások is ott vannak, akkor félénken nézünk egymásra. Ezt hogyan küzdhetnénk le? Amúgy mindig ő intézte úgy, hogy kettesben legyünk. Hogyan bíztassam tovább?
2016. jan. 23. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!